99.                31.12.2008 Roztoky u Prahy RESTAURACE ČERTŮV POTOK  S I L V E S T R

 

Se starým rokem jsme se rozloučili myslím důstojně a kultivovaně především v klidné, přátelské atmosféře společně s přítomnými hosty restaurace ČERTŮV POTOK, kde jsme hráli letošního Silvestra.

 

SILVESTR ČERTŮV POTOK SILVESTR ČERTŮV POTOK

 

Rok 2009 pro nás všechny bude opět plný změn a třeba i (ne)čekaných překvapení. Tak jako nás (ne)překvapilo, že kapelu opouští zpěvačka a flétnistka Iveta. Nejen právě proto mi dovolte popřát vám: Ať vás překvapí v roce 2009 cokoliv, nechť je to vždy příjemné. A to méně příjemné zvládněte ve zdraví a s nadhledem. Držím vám palce.     

 

98.                20.12.2008 Mirošovice RESTAURACE “NA HŘIŠTI“  SOUKROMÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA

 

Takovým Štědrým dnem nanečisto by se dala nazvat soukromá vánoční oslava jedné skvělé společnosti kamarádů, přátel, sousedů i rodin z Mirošovic. Pro mě osobně to bylo zde již počtvrté, basák Vašek slavil premiéru a naše zpěvačka si tady před lety už jednou zahrála v té úplně původní sestavě ŽIVÉ HUBY. Takže Iveta dnes podruhé. Tradice je tradice. Následují fotografie s krátkými komentáři, které se objeví když najedete krysou myší na konkrétní foto.                

 

„Sliboval jsi Martine k večeři pořádnou flaksu, to mám jíst jako ten banán!?“  „No, tak to už je o něčem jiném!“ „Co to tam ještě hrajeme? Jo jo, už to tady vidím…Kočka leze dírou, pes oknem…“

A pak přišel Ježíšek s dárečky…… Náš „ZVUKAŘ“ Marián: „To sem z toho celej nakřivo, fakt se omlouvám...já myslel, že jsem to všechno zapínal….“ A půlnoční bohatá tombola….

„Jestli mi na závěr zahrajete Montgomery, tak vylezu s kolegou na bar. Přísahám!“ „No co, my to na stolech umíme taky pořádně rozjet!“ „Ne ne, ani mě nehne! Co bych lezla z toho stolu, když tak skvěle hrajou!“

97.                12.12.2008 Svojetice RANCH EL PASO FIREMNÍ AKCE

 

Když jsme dorazili do El Pasa, tak jsme ze začátku trochu řešili problém s místem kam dát reproduktory a jak se sem vlastně vejdeme s mikrofony a tak, ale nakonec vše dobře dopadlo. Firma, která zde pořádala vánoční večírek vše pojala v kovbojsko-indiánském stylu a tak většina přítomných měla kolty proklatě nízko. Zábava se rozjela v podstatě již od začátku a když jsme se před půlnocí loučili s tím, že právě zahrajeme poslední písničku, netušili jsme, že se budeme loučit ještě jednou a to o dvě hodiny později. Všem se to asi moc líbilo, protože přítomní kovbojové s indiány jen pokuřovali dýmku míru a válečnou sekeru nechali zakopanou hodně hluboko. Proto jsme ještě na přání ředitele firmy přidali další dvě hodiny hraní a tak jsme se s přítomnými loučili ve dvě ráno - ten večer již podruhé. Skvělá akce se vším všudy!

 

EL PASO INDIÁN EL PASO EL PASO

 

96.                11.12.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK-SOUKROMÁ AKCE

Tentokrát jsem si zahrál v MAJÁKu opět sólo a jednalo se víceméně o soukromou akci, na kterou si mě osobně objednala jedna moc příjemná parta lidiček, kterým jsem hrál již minule. Tentokrát žádné divočení! Příjemný komorní večer, kdy si se mnou všichni v klidu zapěli a chvilku před půlnocí pak honem do pelíšků a hajinkat! 

RESTAURACE MAJÁK

94.                06.12.2008 Beroun RESTAURACE U ŠTIKY - MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA

 

Další příjemná akce v restauraci U ŠTIKY v Berouně, pojatá jako Mikulášská zábava. I když nakonec Mikuláš a čert s andělem nepřišli, tak se tato akce povedla a o tanečníky nebylo tento večer nouze. Na přání ten večer už podruhé zahraná píseň Lásko voníš deštěm  sklidila zasloužený aplaus. Pak už jen na závěr pásmo lidovek, které totálně vyčerpalo nejen nás, ale i přítomné tanečníky, kteří si stejně tak  jako my oddychli, že už  je lehce po půlnoci a balíme aparaturu.   

 

RESTAURACE U ŠTIKY  RESTAURACE U ŠTIKY

 

93.                05.12.2008 RESTAURACE „PRAŽAN“ FIREMNÍ AKCE

 

Firemní vánoční večírek proběhl víceméně v komorním duchu. Přítomní si hlavně přišli popovídat, takže se zpočátku moc netančilo, ale v závěru na několik tanečků došlo. Také proběhla tombola, ve které jsem nevyhrál žádnou cenu, protože jsem si zapomněl koupil lístky. V rámci boje s nadváhou jsem oželel i nabízený guláš s knedlíčkem, zatímco basák Vašek neodolal a podle boulí za ušima, které se mu vzápětí udělali, mu moc chutnal. Také šel dnes poprvé do akce nový „BLIKÁTOR“ (světelný efekt), který se osvědčil a skvěle podtrhl příjemnou předvánoční atmosféru. Takže nakonec přes mé neúspěchy v tombole a do rytmu mého hlady kručícího žaludku jsme si  pěkně zahráli a všem přítomným se to také moc líbilo.

 

RESTAURACE PRAŽAN RESTAURACE PRAŽAN

  

92.           08.11.2008 Říčany RESTAURACE „U ANEŽKY“ PYŽAMOVÉ PÁRTY

Bavlněné, saténové, pruhované, růžové, sexy, elegantní, infantilní…To je jen krátký přehled modelů pyžamových úborů a nočních košil, které byly k vidění na pyžamové párty „U Anežky“. Chyběl snad už jen pan Křeček v noční košili. Začínali jsme tradičně ve 20 hodin a vypadalo to takto:

 

RESTAURACE U ANEŽKY PYŽAMOVÉ PÁRTY

 

Poté proběhla TOMBOLA vskutku královská, protože se rozdalo 100 cen! I na nás se štěstí trochu vycenilo v podobě burských oříšků, pivní sklenice nebo šroubováku. No a od 23 hod do finále, které se odehrálo po půlnoci to vypadalo následovně. Již bez komentáře…..

 

RESTAURACE U ANEŽKY PYŽAMOVÉ PÁRTY RESTAURACE U ANEŽKY PYŽAMOVÉ PÁRTY

 

No, ještě jedna fotečka se sem vloudila, tak jako náš čestný host….Poznáte (na obraze za námi s mikrofonem) o jakého zpěváka se jedná?

 

RESTAURACE U ANEŽKY PYŽAMOVÉ PÁRTY

 

91.           06.11.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Do restaurace MAJÁK, přijeli jsme zahrát. Hráli jsme písně rychlý i pomalý, lidé se na nás dívali. Jak je to prosté, zpívali jsme vysoko i nízko a tak přítomní hosté, měli k tanci blízko. Pak závěrečnou hodinku, protančili snad každou vteřinku. 

RESTAURACE MAJÁK RESTAURACE MAJÁK

 

90.           04.11.2008 SALMOVSKÁ LITERÁRNÍ KAVÁRNA Praha 2   

 

Nádherný vskutku literární večer v této dnes již legendární kavárně.                     SALMOVSKÁ LITERÁRNÍ KAVÁRNA

Komorní atmosféra, citlivé a vnímavé publikum.  

SALMOVSKÁ LITERÁRNÍ KAVÁRNA SALMOVSKÁ LITERÁRNÍ KAVÁRNA 

            SALMOVSKÁ LITERÁRNÍ KAVÁRNA      

Společné souznění při hezkých písních.

Zajímavé a poutavé vyprávění přítomných hostů.

To vše vytvořilo nádherně barevnou mozaiku a velmi emotivní večer, který v nás na dlouho dobu zanechá intenzivní zážitky.  

      

 

89.           17.10.2008 Roztoky u Prahy RESTAURACE ČERTŮV POTOK

 

Měl bych asi opět napsat, jak se všichni při vystoupení ŽIVÉ HUBY, tentokrát v restauraci Čertův potok, skvěle bavili. No, ale já nic jiného fakt napsat nemůžu. Protože to bylo opět moc fajn a jako vždy zde byla fantastická atmosféra…..což je patrné z přiložených fotek. Už se těšíme na letošního SILVESTRA! To tady opět hrajeme a věřte nebo ne: lepšího Silvestra, než s ŽIVOU HUBOU nikde jinde nezažijete!!! No tak dobře, trochu nadsázky snad neuškodí, ale přesto: přijďte „pobejt“ a určitě budete příjemně překvapeni! Těšíme se na Vás!!!  

ČERTŮV POTOK ČERTŮV POTOK 

88.           16.10.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Při mém posledním sólo vystoupení v Majáku se moc netančilo. Sice byl na škuneru pěknej cvrkot, ale decentní – v podpalubí se jen popíjelo a zpívalo. Tentokrát se nejen zpívalo a popíjelo, ale také tančilo! A rovnou na všech palubách! Tančili téměř všichni co přišli! Byla opravdu bezvadná atmosféra a i kapitán by měl jistě radost. Ale ten večer ho skolila mořská nemoc a tak se bohužel nemohl osobně zúčastnit. Jo a když už mluvím o kapitánovi, měl bych také vzpomenout na partu „námořnic“, které přišli do „knajpy“ jménem MAJÁK oslavit zdárně dokončenou nějakou velrybářskou výpravu, nebo tak nějak. No, v každém případě to pěkně rozjeli a nejen rum kpt. Morgana tekl proudem…Johohó, johohó!

V restauraci MAJÁK V restauraci MAJÁK      

87.           27.09.2008 Beroun RESTAURACE U ŠTIKY

Že je v Berounské restauraci „U ŠTIKY“ pokaždé skvělá nálada jsme se mohli opět přesvědčit na vlastní oči tuto sobotu. Krytá venkovní terasa v novém „kabátu“ a hlavně větší a útulnější prostory pro kapelu - to bylo už jen třešničkou tohoto příjemného večera. Hrálo se v sestavě bez našeho basáka Vaška, protože zrovna slavil 100 let …… tedy ne on, ale jeho vitální babička a asi mi dáte za pravdu - u toho opravdu nemohl chybět. Od 20 té hodiny jsme zahráli a zazpívali přes 60 písniček včetně čerstvě zařazených novinek: Prý se tomu říká láska a V cudzom meste. Pěkný večer. Tady si opět rádi kdykoliv zahrajeme.

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 27.09.2008

RESTAURACE U ŠTIKY RESTAURACE U ŠTIKY 

86.           13.09.2008 Hradečno SOUKROMÁ AKCE

 

Další soukromá akce a pěkně kulaté životní jubileum. Příjemná rodinná atmosféra této oslavy v sále místní restaurace. Tentokrát nehraju tak úplně sám, ale mým hostem tohoto večera je Libor, který na kytaru alternuje v místním bandu. Večer probíhal v poklidné atmosféře, která nakonec gradovala mezi 23 a 24 hodinou všeobecným křepčením a různými originálními choreografickými vstupy, jako např. jízda oslavence na saních, které dostal jako dárek. Vzpomenu také na nezvyklé pojetí písně Kdyby tady byla taková panenka , kterou si se mnou „vystřihla“ Radka - sestra oslavence. No prostě moc příjemný a výživný večer.            

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 14.09.2008

HRADEČNO SOUKROMÁ AKCE HRADEČNO SOUKROMÁ AKCE

85.           06.09.2008 Svojetice RANCH EL PASO SOUKROMÁ AKCE

 

Svatba, na které jsme zahráli novomanželům v příjemném prostředí Ranche El Paso byla zároveň prvním vystoupením ŽIVÉ HUBY v nové sestavě. Mnoho nových písniček, do kterých se pěkně „opřela“ zpěvačka Iveta. Píseň Lásko voníš deštěm sklidila ohromný úspěch. Také komorní podání písně Holubí dům jen s mojí kytarou a houslemi, na které pro změnu „čaroval“ basák Vašek se všem moc líbilo. Večer se blížil k závěru, hlavně ke spokojenosti všech a závěr, když už všichni tančili jako o život, patřil několika přídavkům z nichž posledním byla opravdová „pecka“ a to píseň Zvonky štěstí. Tímto jsme se rozloučili a symbolicky popřáli novomanželům šťastnou cestu společným životem. Hodně štěstí!   

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 07.09.2008

El Paso 05-09-08  El Paso 05-09-08

84.           23.08.2008 Hradečno SOUKROMÁ AKCE

 

Další akce pro jeden hlas a kytaru. Klasická oslava narozenin-neklasicky pojata. Nedá se to popsat. Na takové akci musí člověk osobně být, takže jen telegraficky: Přišel jsem v 19.00 hod. STOP Hrál jsem jak o život STOP Všichni se moc bavili STOP Tančili STOP Pak se unavili STOP Ve tři ráno jsme skončili STOP.

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 24.08.2008

 

83.           21.08.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Opět jedno moje sólo vystoupení aneb krásný decentní a komorní večer v Majáku. Tentokrát sice nikdo netančil, ale celá restaurace se mnou zpívala a všichni jsme si to moc užívali. Nakonec jsem přidal navíc půl hodiny a zahrál cca 10 opravdu, ale opravdu „posledních“ písniček. Všem se to moc líbilo a těší se na další vystoupení ŽIVÉ HUBY. Sólo nebo v už nové sestavě.

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 22.08.2008

 

82.           16.08.2008 Řisuty (Slaný) SOUKROMÁ AKCE

 

Moje sólo vystoupení na jedné soukromé akci v Řisutech. Mile mě překvapil moc pěkný sál s podiem a skvělou akustikou. Od 18.00 šli do akce:  50W combo marshall, můj hlas, kytara, foukací harmoniky a nový mp3 přehrávač na přehrávání muziky o přestávkách. Na této soukromé akci bylo cca 50 lidí, kteří se již při mé druhé sérii vrhli na parket a tančili. Uměli se fakt bavit. Po náročném tanci si pak dali pěkně dozlatova vypečeného čuníka a zapili to lahodným pivečkem. Mě čekala pěkná fuška až do půlnoci, tak jsem zapíjel nealko Radegastem a vůbec jsem nelitoval. Bavil jsem se skvěle společně s ostatními a poslední půlnoční píseň „Slavíky z Madridu“ jsem dozpíval společně se všemi přítomnými mezi stoly, již jen akusticky bez zapojeného aparátu. No parádní závěr. Moc se mi to líbilo.

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 17.08.2008

ŘISUTY SOUKROMÁ AKCE  ŘISUTY SOUKROMÁ AKCE

81.           26.07.2008 Šatov VINAŘSKÁ STODOLA (TURNÉ 2008)

 

Vinařská stodola v Šatově je krásné místo: moravská atmosféra a krásný zvuk. Na vystoupení jsme se těšili a nakonec bylo moc fajn. Pilo se, tancovalo se a parta slovenských turistů, kteří o přestávkách zpívali v osmi slokách "tradiční" lidovou písničku "Okresný stavebný podnik Spišská Nová Ves" a pak diskutovali o tom, která sloka byla nejlepší, mi bude znít v uších ještě hodně dlouho. Hezký večer.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 28.07.2008

ŠATOV VINAŘSKÁ STODOLA  ŠATOV VINAŘSKÁ STODOLA

80.           25.07.2008 Pasohlávky Restaurace SALAŠ (TURNÉ 2008)

 

Vzhledem k tomu, že v Pasohlávkách se v tomto dni konaly ještě další akce, nečekali jsme nijak vysokou návštěvnost, ale realita byla opravdu tristní. Do sálu, kde jsme hráli, dorazil jen jeden manželský pár a občas se přišlo ze zvědavosti podívat několik dětí. Nakonec (abychom se tam sami nebáli) jsme se jen s komby přestěhovali do hlavního sálu, kde jsme hráli asi do 1 hodiny ráno asi pro 10 návštěvníků jen unplugged - nakonec to byl docela příjemný večer.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 28.07.2008

 

79.     24.07.2008 Mušov Autocamp MERKUR RYBÁŘSKÁ BAŠTA (TURNÉ 2008)

 

Tak tentokrát to byl mazec - sál plný snad do posledního místa a tanečníci na parketu nás ani v 1 hodinu ráno nechtěli pustit z pódia. Velmi intenzivní nálada. Perfektní. Víc takových večerů.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 28.07.2008

 

78.           22.07.2008 Mušov Autocamp MERKUR RYBÁŘSKÁ BAŠTA (TURNÉ 2008)

 

V Pasohlávkách jsme hráli již loni, takže jsme si přišli jako doma. Tenhle sál má vzhledem k horní galerii krásnou atmosféru. Potkali jsme některé známé a to bylo příjemné. Méně příjemné bylo počasí, které se neukázalo z nejlepší stránky, ale přesto se někteří odvážlivci z kapely (já několikrát a Míra jednou) vykoupali. Voda byla bezvadná, ale vzduch studený.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 28.07.2008

 

77.     19.07.2008 Továrníky (Topoľčany) COUNTRY CLUB SHERIFF (TURNÉ 2008)

 

Tedy v Sheriffu jsme valili bulvy - v tak krásném klubu jsme ještě asi nehráli: pódium s vyobrazenými indiány, všude stará koňská sedla a popruhy a jiné autentické detaily. Taneční sál s obecenstvem, které přišlo ve stylovém oblečení a tancovalo téměř od začátku. Vozíčkář Martin, který byl na parketu jako první a roztočil jej jako vítr. Intenzivní večer, plný zážitků.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 28.07.2008

 

76.           18.07.2008 Bratislava AVALON 3 CLUB 1. vystoupení ŽIVÉ HUBY v zahraničí! (TURNÉ 2008)

 

Příjezd do klubu nebyl právě snadný, ale asi na 4. pokus jsme s pomocí navigace odbočili na správnou odbočku a klub našli. Avalon asi není čistě country klub, ale publikem jsme byli přijati dobře a akce nakonec proběhla velmi příjemně pro publikum i pro nás a nálada byla super. Těšili jsme se na slovenské pivo a v Bratislavě se zde točil český kozel! Chutnal nám ale také.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 28.07.2008

 

75.           11.07. 2008 Roztoky u Prahy restaurace ČERTŮV POTOK

 

Tak, a máme tu i poslední letošní hraní v Čertově potoce - nálada byla výborná, ale návštěvnost prázdninovým obdobím dost utrpěla. V průběhu vystoupení se navíc venku strhla silná vichřice, takže možná někteří potenciální návštěvníci měli jiné starosti, něž se jít bavit a opravovali utržené okapy a altánky. Všem pravidelným návštěvníkům přejeme hezké dny volna a návrat domů z dovolených ve zdraví.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 13.07.2008

 

74.           05.07.2008 Kačice POUŤOVÁ ZÁBAVA

 

Začínali jsme přesně na čas po několika fotbalových utkáních místních borců a trochu jsme se obávali nízké účasti, ale velmi jsme se zmýlili. Úderem osmé hodiny se stadionek v Kačici najednou docela zaplnil a nastal večerní rej. Fotbalisty vystřídali na ploše stadionu stoly, deky a lavice a za chvíli už se trsalo na zeleném přírodním parketu. Večer měl velice příjemnou a rodinnou atmosféru a moc se nám líbil, i když pódium tu není zrovna optimální - byla nás vidět jen půlka - ale kdoví, třeba je to tak lepší.... ;-)).

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 06.07.2008

 

73.        03.07.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Poslední hraní na Majáku před prázdninami - od 13. září jsme zde (pokud správně počítám) hráli 18x. Možná, že to vypadá hodně, ale ani nám to nepřišlo. Jezdíme sem rádi, protože je tu super parta. Snad se někdy v září zase všichni ve zdraví uvidíme a snad už se bude hrát zase do 23:00.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 06.07.2008

RESTAURACE MAJÁK RESTAURACE MAJÁK

72.           21.06.2008 Hradečno POUŤOVÁ ZÁBAVA

 

Tak je to tady! Konečně jsme po dlouhých přípravách a hledání vhodného termínu zahráli v krásné vesničce kousíček za Kladnem a ještě malý kousíček před Slaným a úplně nejblíže Smečnu - zahráli jsme na Hradečnu! Je zde příjemná hospůdka, která má ale navíc super sál pro cca 100 lidí - i když 200 se jich také vejde! Nádherné dvojúrovňové podium pro kapelu, kde se nám skvěle hrálo a pěkně jsme si to užívali. Ten, kdo přišel, tak si pěkně zatančil a dal si pěkně natočené pivečko Bernard. No a my si pěkně pochutnali na uzeném masíčku se zelíčkem a knedlíčkem. (Stando díky, byla to pěkná skoropůlnoční dietní mňamka) a zapili to také Bernardem, ale s přívlastkem alkohol free.

 

Vše bylo prostě tak, jak mělo být. No a teď si dáme s kapelou cca týden klid …. páč se musím (tedy nemusím, ale chci) oženit ....... J   

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 22.06.2008

 

71.        20.06.2008 Cheb SOUKROMÁ AKCE

 

Do Chebu je to celkem „dálka“, ale ne až taková, aby se nám nechtělo přijet na skvělou soukromou AKCI – PÁRTY nebo snad dokonce MEJDLO, kde jsme hráli jedné příjemné paní k jejím .. tinám.  Probíhající akce v zahrádkářské kolonii byla opravdu v rodinném  duchu. Prasátko se peklo, pivečko jen teklo, nakládaný hermelín, utopenci, tanečky a piruety, příjemní strejdové i tety. No, takže od cca nějaké 17 té hodiny, jsme si krásně přehráli snad celý náš repertoár, protože jsme končili hodinu po půlnoci a to je bratru skoro 8 hodin muziky…No tak dobře 7 hodin, protože jsme také něco museli papat. No tak jo, tak to bylo 6 hodin hraní v kuse, protože  jsme přece také museli dodržet pitný režim. V každém případě skvělá akce včetně ubytování a kompletního občerstvení!  

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 21.06.2008

CHEB SOUKROMÁ AKCE CHEB SOUKROMÁ AKCE CHEB SOUKROMÁ AKCE

70.        19.06.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Opět jeden z povedených, klasických, tradičních čtvrtků v restauraci MAJÁK….. Ten den bylo celkem dusno a vedro, takže jsme se pěkně zapotili. K závěru bylo pak dusno dvojnásobné, protože zase nějaká paní, co chce mít klid zavolala příslušníky….. Tak jsme ve 23.00 dohráli poslední hit a už jen aparaturu zabalit...

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 20.06.2008

 

69.        12.06.2008 Svojetice RANCH EL PASO SOUKROMÁ AKCE

 

Na El Pasu to stojí za to - když jsme slyšeli, že máme hrát na soukromé akci, mysleli jsme, že to bude oslava narozenin nebo tak něco. Byl to však firemní večírek jedné nejmenované firmy, která si chtěla večer opravdu užít. A tak se také stalo - tequila a jiné dobroty tekly proudem, trsalo se o 106 a nálada byla vynikající. Končili jsme nad ránem a nakonec jsme zde i přespali, protože řídit už nikdo nemohl.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 14.06.2008

 

68.           24.5.2008 Buštěhrad RESTAURACE „HOTEL“ MÁJOVÁ ZÁBAVA

 

Ač bylo venku krásně, byla nakonec návštěvnost hojná a spokojenost velká. Hrálo se do jedné po půlnoci. Protože bylo zrovna Jany, tak se několik Jan hezky rozparádilo a všechny tancovaly jako o život. Těšíme se na příště.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 25.05.2008

 

67.        22.05.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Inu, byla to zas jednou na Majáku čina  - už když jsme přišli, bylo tak plno, že plněji už skoro nemohlo být. Venku už se začínalo grilovat a nálada v podpalubí byla výborná. A výborná zůstala až do půl jedné, kdy jsme končili. Všichni (včetně nás) byli k neutahání, ale i takovéhle večery jednou končí. Kdo přišel, ten si to mohl užít naplno.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 24.05.2008

 

66.           16.05.2008 Roztoky u Prahy restaurace ČERTŮV POTOK

 

Krásné hraní u Čertova potoka nám vynahradilo ošklivé venkovní počasí - zataženo, deštivo, zima. Uvnitř ale byla jako obvykle výborná nálada. Krásný večer.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 22.05.2008

 

65.        30.04.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Další příjemné hraní v MAJÁKu. Skvělá atmosféra a nálada. Skvělé jídlo a pití. Víc superlativů už mě nenapadá.

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 01.05.2008

 RESTAURACE MAJÁK

64.        25.04.2008 Středokluky RESTAURACE U JOHANKY SOUKROMÁ AKCE

 

Po zhruba roce zde opět hrajeme a to na soukromé, super příjemné, komorní akci. Minulý rok to bylo na svatbě, letos je to životní jubileum. Tyhle lidičky se umí opravdu bavit a zábava je v plném proudu už od začátku. Stando, díky za příjemný večer! Tobě a Tvým blízkým vždy rádi zahrajeme! 

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 29.04.2008

 

63.        17.04.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Kapitán tentokrát nepřišel, ale přišla spousta jiných známých a milých osůbek. Milý večer v takřka rodinném prostředí. Těšíme se na čarodějný večer.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 22.04.2008

 

62.        27.03.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

To byl zase jednou v Majáku mazec - ostatně, posuďte sami! Kdo nepřišel, udělal velkou chybu.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 31.03.2008

 

61.        15.03.2008 Beroun RESTAURACE A PENZION U ŠTIKY

 

První hraní v novém působišti. Trochu jsme se obávali zvuku v poněkud stísněném prostředí, ale nakonec to bylo pohodové vystoupení s bezva obecenstvem. Ještě jednou děkujeme Šárce za fotodokumentaci a dodatečně přejeme oslavencům vše nejlepší. Těšíme se na příště.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 20.03.2008

 

60.        14.03.2008 Roztoky u Prahy restaurace ČERTŮV POTOK

 

V čertovském potoce to hučelo jako v úle a tancovalo se téměř od první písničky - přesně takhle by to mělo být vždy. Vzorová akce, bezva nálada.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 20.03.2008

 

59.           13.03.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Co ještě dodat ke čtvrtečnímu Majáku? Bylo to bezvadné jako obvykle - jako když se vrátíte domů.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 20.03.2008

 

58.        28.02.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Další akce ve čtvrtečním Majáku začala nenápadně, takové "ticho po pěšině", ale nakonec přišlo hodně známých tváří a večer se pěkně rozjel, ani jsme nějak nestihli si dát oblíbený boršč a česnečku. Ani se nám nechtělo domů. Zas jedna hezká akce.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 02.03.2008

RESTAURACE MAJÁK RESTAURACE MAJÁK

57.        22.02.2008 Praha 5 Stodůlky RESTAURACE U ŠIMÁČKŮ

 

Narychlo svolaná soukromá akce v této restauraci měla docela šmrnc - myslím, že se všichni výborně bavili a protože to byla dodatečná oslava na počest novomanželů, tak i bujně popíjeli. Hodně se tancovalo a dokonce jsme měli nečekaného hosta s výborným kytarovým sólem. Nálada vyvrcholila při dražbě podvazku, který byl nevěstě odejmut. Hezký večer pro všechny.

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 25.02.2008

 

56.           16.02.2008 SVIJANSKÝ ÚJEZD PLES            

 

Naše tento týden poslední a v pořadí již třetí vystoupení za sebou byl sobotní PLES ve Svijanském Újezdě. Nádherný sál s galerií, klasická kamna na dřevo, lidé, kteří se umí bavit. Bohatá tombola: strunová sekačka, 15 kg šunka, 40 kg čuník, dorty, poukázky na benzín, na luxusní dámské i pánské spodní prádlo, pivo (a to rovnou celé sudy) luxusní triko s logem ŽIVÁ HUBA a mnoho dalších opravdu hodnotných cen včetně té největší a tou byla ŠKODA FABIA COMBI…… upřímně jsme nepochopili, zda se jedná o pouhou nadsázku a žert (nějaký model), anebo o skutečný vůz. Jak to zjistit? No zase příští rok jít znova! No a na ty všechny pěkné ceny  nažhaveně čekalo cca 120 lidiček, kteří nevynechali snad ani jednu taneční píseň a tančili a tančili a pili (vynikající pivečko ze SVIJANSKÉHO PIVOVARU)…..a to vše do druhé hodiny ranní a pak i na nás šlo už spaní. Moc pěkný večer! Moc pěkná akce! Rádi zopakujeme!

 

Na závěr bych si tímto dovolil jménem kapely ŽIVÁ HUBA poděkovat starostovi Svijanského Újezdu panu Blahoslavu Kratochvílovi za perfektně zorganizovaný ples a nádherný společenský zážitek.  

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 19.02.2008

 

55.        15.02.2008 Buštěhrad RESTAURACE „HOTEL“ VALENTINSKÁ ZÁBAVA

 

Valentinská zábava v Buštěhradu, to je klasika pro zamilované…. Pěkně vyzdobený interiér pentlemi a balónky, které ne zrovna do rytmu našeho hraní sem tam praskaly. Staré i mladé známé tváře, tanečky již po pár prvních písničkách, skvělá zábava a atmosféra od začátku do konce. To je zase Buštěhradská klasika.    

  

Za ŽIVOU HUBU Martin 19.02.2008

 

54.        14.02.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Je čtvrtek! A to je klasika! Jak jinak - hrajeme MAJÁKu. Jako vždy skvělá atmosféra, super zábava … jen bych opakoval, co již bylo vyřčeno a napsáno.

Navíc:tento týden je pro nás muzikantsky celkem náročný, čekají nás ještě další dvě vystoupení, takže celkem tři za sebou. Ale to máme již vyzkoušené a dá se to zvládnout - dodržovat nealkoholický pitný režim, pořádně se vyspat a pak to jde samo!

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 19.02.2008

 

53.           08.02.2008 Roztoky u Prahy restaurace ČERTŮV POTOK

 

Hezká akce v krásném prostředí místního potoka. Plný sál a dobrá nálada, bez problémů. Tentokrát se k nám žádný pejsek nehlásil. ;-))

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 13.02.2008

 

52.        31.01.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Pořád nechápeme, jak to vlastně na Majáku dělají, ale umějí to: i ve čtvrtek mívají plno! A to tak, že sem chodí na pivo i jeptišky a dokonce i jedna policistka (i když byla nějaká divná, pořád chtěla vybírat pokuty a pak nás chtěla zastřelit gumovým revolverem)! No, možná to nebyly úplně pravé řádové sestry a ta policistka to možná také nemyslela úplně vážně, ale tancovaly opravdu vydatně a nebyly samy! Že byl v Majáku zase jednou šrumec, snad ani nemusím dodávat. Asi je to tím, že se tu na sebe všichni usmívají a na palubě je prostě dobrá nálada - do takového Majáku se pak chodí s radostí! Navíc tu mají některé kulinářské dobroty, které stojí za to (např. vynikající boršč).

 

Za ŽIVOU HUBU Tom 01.02.2008

 

51.        19.01.2008 Sobotín (Šumperk) MYSLIVECKÝ PLES

 

Jo, tak to byla pěkná akce! Zahráli jsme si na mysliveckém plese v Sobotíně, kousek od Šumperka. Pochází tam odtud moje přítelkyně Kamila a tak se to nějak stalo a seběhlo, že jsme zde myslivcům směli zahrát. Nemusím snad vysvětlovat, proč nám byl pro tento večer propůjčen název ZELENÁ HUBA. Hrálo se v ohromné tělocvičně místní školy, kam se vešlo opravdu moc lidí (cca 300), a i když jsme museli nejdříve „vychytat“ akustiku, tak pak se nám hrálo opravdu skvěle! Začali jsme tradičně ve 20.00 hodin a už při třetí písničce se začalo tančit! No prostě ples jak má být. A tak se plesalo a tančilo až do 02.30 hodin. No tančili fakt skoro všichni a byl to tedy pěknej mazec! S úspěchem jsme zahráli i pečlivě nacvičené myslivecké „hymny“: Já jsem malý mysliveček a Na tý louce zelený. V tombole, která byla tedy opravdu štědrá, byly ceny především kategorie ulovené: od koroptví, zajíců, srnek až po divočáka jako hlavní cena. No, tentokrát jsme štěstí moc neměli, ale myslím, že nám to vůbec nevadilo, protože jsme si ples opravdu užili.

SOBOTÍN MYSLIVECKÝ PLES SOBOTÍN MYSLIVECKÝ PLES      

Ještě mnohokrát poděkuji za celou ŽIVOU HUBU rodičům Kamily, kteří nám poskytli ubytování a neskutečné chuťové zážitky, které pro nás připravila maminka Kamily k jídlu! Moc dobře jsme se napapali!

 

Za ŽIVOU HUBU Martin 20.01.2008

 

50.        10.01.2008 Praha 9 Vysočany RESTAURACE MAJÁK

 

Tak jsme si opět zahráli „čtvrteční MAJÁK“ . O přestávce jsme si dali vepřovou hlavu, vyhranou v tombole při našem minulém vystoupení. No, ale celou jsme ji nemohli zvládnout. Byl to pořádný a pěkně vypečený čuník! Bohužel jsme zapomněli foťák, takže tu není žádná fotka, vy se nemůžete pokochat a za to se moc omlouváme. Ale to snad tolik nevadí. V podstatě znáte nás, takže tak nějak zhruba vypadala i ta hlava, obzvláště teď po Vánočních svátcích. Zahráli jsme si, jak se sluší a patří, alespoň dle reakce přítomných hostů i personálu a přidali jsme nové skladby jako Sim-sa-la-bim, Zrcadlo a některé další - no a opět se tančilo a zpívalo. Takže Maják tradičně ve čtvrtek - jistá pohoda a zábava.

 

Příště už bohužel bez prasečí hlavy…