1.  ŽIVOHUBÉ CHARITATIVNÍ TURNÉ SEVERNÍ MORAVA 2012

 

Tak, aby toho nebylo málo,  ŽIVÁ HUBA si letos ještě „střihla“ jedno TURNÉ a to po taktéž nádherné Moravě, tentokrát Severní! Opět jsme do pokladničky vybírali penízky pro děti z Dětského domova v Ledcích a myslím, že zase úspěšně. Výtěžek budeme předávat koncem září, takže na pár vystoupeních ještě snad něco vybereme a pak z částí našeho honoráře, dětem opět předáme.

 

Ještě se vrátím k tomu „kraji razovitemu“. Přestože vystoupení, bylo tentokrát „jenom“ deset, tak nás horské prostředí celkem zmáhalo a nadmořská výška navíc trošku pozlobila i uši našeho basáka Honzy. V každém případě se turné vydařilo, hráli jsme komorně jak pro 20 lidí, tak také téměř pro 2.000 lidí, takže jsme si užili nejen klubové hraní, ale i velké akce. Nakonec si to můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

 

Ještě jedno speciální a velké poděkování rodičům mé manželky, kteří nám vytvořili skvělé zázemí ve svém domečku a starali se o nás jako o vlastní! Moc děkujeme!   

 

426.       03.08. HOTEL “KOLIBA“,  Vrbno pod Pradědem, akce DLOUHÁ NOC

Na závěr našeho turné jsme si zahráli na akci z názvem

Honza v akci! Jirka v akci! Martin v akci!

 Hrálo se nám skvěle, stovky lidí nám tleskalo, prostě úžasná atmosféra. Stage pro kapely. Pěkně se nám zde hrálo a prý s námi příští rok opět počítají! Už se opět těšíme!

425.       17.08. HOTEL “U JELENA“,  Mikulovice, (JESENÍK)

Pokladnička se opět, již podruhé úspěšně plní! Naše  Stylová výzdoba...

Večer v hotelu  Tančilo se, tančilo se, tančilo se... 

424.       16.08. RESTAURACE “U KLÁRY“, Bludov (ŠUMPERK)

Vystoupení uteklo jako voda, lidi se rozcházeli do svých domovů a my jsme si ještě na chvilku... V Restauraci

I na kytaru pěkně hrála. Jen manželka kroutila (mojí) hlavou, když tuto fotku viděla...Jako, že prý kytaru nikdy nepůjčuji... na závěr dodala: Chápu, takovýdle slečince....:-))) Přitom všichni víme, že jsem kytaru na předešlém turné půjčil...Standovi....:-))) Tak jako na TURNÉ po Moravě Jižní, jsme jedno triko nejsympatičtější slečně dali i na Moravě Severní! Myslím, že zaslouženě. ....zahráli s Gábi, která nás svým čistým a zajímavě zabarveným hlasem okouzlila. Nejvíce asi Jirku, ale samozřejmě zůstalo jen u toho  

    

423.       15.08. RANČ OREL, Česká Ves, (JESENÍK)

Jedna slečna, která fotila, tak fotky slíbila, ale slib nedodržela!

422.       14.08. RYBÁŘSKÁ BAŠTA, RUDOLTICE

 

Tentokrát jsme si zahráli nedaleko naší základny v Rudolticích a to na Rybářské baště u Dušana! Hodinu před tím, než jsme začali hrát, vysvětil farář zvoničku, kterou Dušan zrekonstruoval...

ŽIVÁ HUBA na Rybářské baště v Rudolticích. Lidí přišlo opravdu hodně, akorát je po západu slunce vyhnala zima.  

Zbylo jen  Na zahřátí jsme dostali skvělý guláš a nějakou tu kořalku...

Cestou na Rybářskou baštu... Zrekonstruovaná zvonička v Rudolticích. Dušan Juřík. Šikovný to chlapec. Kladivo & kříž. Jen ten srp mu chybí.... Na Rybářské baště je to opravdu moc pěkné. ŽIVÁ HUBA doporučuje!

 

421.       13.08. CHARITATIVNÍ KONCERT, DOMOV PRO SENIORY,  SOBOTÍN

 

Dnes jsme zahráli v Domově pro seniory v Sobotíně. Byly to příjemně strávené dvě hodiny, všichni s námi zpívali a nakonec došlo i na tanečky.  

Jedinou odměnou pro nás byl úsměv na tvářích přítomných babiček i dědečků. Jsme rádi, že jsme jim mohli alespoň na chvilku zpříjemnit pondělní odpoledne. Tři písničky si také zazpívala moje dcera Adélka a sklidila velký potlesk! Po kom to ta holka jenom má...

 

420.       12.08. RUČNÍ PAPÍRNA VELKÉ LOSINY, “VÍKEND V PAPÍRNĚ“

 

Moc jsme si vystoupení užívali. Počasí nám tentokrát přálo. Podium totiž nebylo kryté, naštěstí jsme tentokrát nezmokli! Zase jsme to rozbalili, tak jak to umíme!

Publikum bylo vnímavé a reagovalo na naše fórky. Například, když Honza hned na začátku řekl, že hrajeme v krásném prostředí pivovaru....:-))) ruční papírně ve Velkých Losinách to bylo bylo prostě fajn.

   A ŽIVÁ HUBA zezadu!

419.       11.08. LÁZNĚ KARLOVA STUDÁNKA, taneční country zábava

Před naším vystoupením - PRÁZDNO! Během našeho vystoupení - PLNO!

Kdyby mi tak někdo na ten PETROF zahrál... Honzo, říkám zahrál! Tohle se nedá poslouchat! No, tak to je o 100% lepší!

Připraveno jsme měli nádherné podium, s naladěným koncertním křídlem PETROF.

418.       11.08. LÁZNĚ KARLOVA STUDÁNKA, promenádní koncert

 

 Naše pracoviště v podloubí hlavní lázeňské budovy na promenádním vystoupení. Hned vedle úžasná kavárna

 

417.       10.08. RYBÁŘSKÁ BAŠTA, Loučná nad Desnou (ŠUMPERK)

 

Čertovo kolo před Rybářskou baštou. Před vystoupením v Rybářské baště...

Před našim vystoupením proběhlo cvičení místních hasičů. Příprava. Před našim vystoupením proběhlo cvičení místních hasičů. Máš to už spojené? Před našim vystoupením proběhlo cvičení místních hasičů. Hoši, už stříkáme!