390.       30.06. KLADENSKÉ DIVADÉLKO, Josefa Hory 981, Kladno

 

Takže už jen v rychlosti: poslední vystoupení skupiny ŽIVÁ HUBA… samozřejmě myšleno před turné! No a taky jsme si to užívali! Příjemná obsluha, která nám pohotově nosila malinovku, abychom v tom vedru neuschli! Petro, děkujeme! Jo a také díky Janě, za společnost a pěkné fotky z našeho vystoupení!

 

ŽIVÁ HUBA V KLADENSKÉM DIVADÉLKU Sakra, teď si nemohu vzpomenout, od čeho, že to hrajeme tu Panenku...     

 

389.       29.06. HOTEL SLOVANKA, Karlovarská 78, Stochov - Slovanka

 

Hráli jsme opět na Stochově, kde také s oblibou hrává skupina KATAPULT! I nám se tady hraje moc fajn! Například: v Hotelu Slovanka, tentokrát nebyla ani jedna Schovanka, zato tam bylo plno jiných lidiček a přes pokračující tropické počasí a teploty dosahujících cca 30°C, se tančilo! Myslím, že z přiložených fotografií je patrné, že to bylo super! Nakonec se pro protáhlo, až do druhé hodiny ranní!

 

ŽIVÁ HUBA V HOTELU SLOVANKA NA STOCHOVĚ 

JAK JINAK - TANČILO SE! FAJN ATMOSFÉRA NÁS NAPROSTO STRHULA A POHLTILA

 

388.       28.06. RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT, Bublavská 308, Praha 5

 

Kykyrykí! A máme tady událost měsíce a možná i celého roku! Ne, to bych zase trošku kecal a přeháněl. Událostí roku budou asi obě letošní turné, které se kvapem blíží! V každém případě šlo o opravdu unikátní dvojkoncert s legendou české country, původní sestavou skupiny SCHOVANKY, která si dnes říká STAŘENKY. Jestli si ale myslíte, že už patří do starého železa, jste na omylu! Holkám to zpívá a hraje fantasticky! Jsou to prostě šarmantní dámy, které to umí ještě pořád rozbalit a sálá z nich ohromná vyzrálost, zkušenost, pohoda, nadhled a pokora! Upřímně, moc lidí na tento koncert (přes masivní reklamu) nepřišlo, což mě dost mrzí, ale možná to tak mělo být a ten kdo byl přítomen, si užíval komorní, klubovou atmosféru s naprosto skvělými lidmi a muzikou, která pohladí! A vy ostatní? Ani nevíte, o co jste přišli!

 

STAŘENKY (SCHOVANKY 70. LET)  

STAŘENKY (SCHOVANKY 70. LET)  HONZA HLAVÁČ ZA MIXEM S JIRKOU A SPOLEČNOST

STAŘENKY (SCHOVANKY 70. LET)  STAŘENKY (SCHOVANKY 70. LET) - HOLKY LADÍ STAŘENKY (SCHOVANKY 70. LET) - AUTOHARFA

KLUCI V AKCI ŽIVÁ HUBA, DETAIL HUBY NEJVĚTŠÍ

 

387.       27.06. RESTAURACE LODĚNICE, Vodácká 8, Praha 7 - Troja

 

„Tady budete kluci hrát“, ukázal nám místo našeho pracoviště provozní restaurace. „No jo, hezké to tady je, ale když začne pršet, tak to bude průšvih, sem bude pršet“ pokusil jsem se zvrátit rozhodnutí odpovědné osoby, při pohledu na nedostatečně chráněné zákoutí před jinak pěknou „vodáckou“ restaurací Loděnice! „Pršet nebude“ zazněla vážně a rozhodně odpověď na mojí původní námitku. Střih. A při druhé sérii písniček se nám tak nějak rozpršelo a tak bohužel došlo k naplnění mých obav! Takže jsme se stěhovali dovnitř, kde jsme zase vše zapojovali a v dusnu a vedru jsme mohli opět trika ždímat! Jistou satisfakcí byla nakonec večeře pro kapelu ve formě opravdu skvělého grilovaného prasátka s opravdu křupavou kůrčičkou! Příště, když společně „vymyslíme“ o něco lepší místo pro kapelu, bude to fajn a rádi opět přijedeme zahrát!

 

386.       23.06. RESTAURACE “NA ZÁMEČKU“, Poddubí 55, Kaliště

 

Fakt moc pěkná restaurace, kde jsme si zahráli tentokrát. Super stylové prostředí, na venkovní zahrádce gril a prasátko, které se pěkně grilovalo! Také my jsme se pěkně grilovali, protože tropická vedra pokračují! Majitel je pohodový chlapík, myslím, že sympatie byly vzájemné, takže se už těšíme na naše další vystoupení! Ale asi až příští rok…vždyť víte, že máme diář do konce roku plný!

 

385.       22.06. SOUKROMÁ AKCE – SVATBA, STŘEDOKLUKY

 

Svatby máme moc rádi, ale to jsem už určitě psal! V každém případě, na svatbách bohužel často nehráváme, protože máme s cca půlročním předstihem kalendář plný vystoupení a tak když nás občas někdo osloví, bohužel ho musíme odmítnout! Takže poprosíme: pokud si přejete, aby vám ŽIVÁ HUBA zahrála na svatbě či jiné soukromé akci, tak prosím rezervovat alespoň půl roku dopředu!

 

384.       21.06. “U ŽÍZNIVÉHO JELENA“, Vltavská 15/23, Praha 5 -Smíchov

 

Tak a začali nám tedy pěkný vedra! Ještě, že jsme hráli U Žíznivého Jelena, takže žíznivých bylo poněkud více. V tomto příjemném a stylovém podniku na Smíchově, v podstatě hned vedle pivovaru, navíc umístěném z velké části ve sklepení, se nám hrálo moc fajn. Dokonce jsme pojali podezření, že sem z pivovaru vedou rovnou trubky, protože pivo zde čepované, bylo skvěle ošetřené, s tou správnou teplotou a úžasnou pěnou! Děkujeme za pěkný zážitek! Speciální poděkování servírce „Aďušce“! Je to holka šikovná a navíc znala skoro všechny písničky, co jsme hráli!

 

U ŽÍZNIVÉHO JELENA U ŽÍZNIVÉHO JELENA

 

383.       16.06. COUNTRY SALOON “BAŽINA“ , FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

 

Další super vystoupení v Bažině, kde se vždy tančí už od první písničky a vlastně až do té písničky poslední! Ani tentokrát tomu nebylo jinak!

 

382.       15.06. MALEŠICKÁ TVRZ, U Tvrze 10, Praha 10 – Malešice

 

Malešická Tvrz hlásí plno! Zahrádka naprosto našlapána! Hrajeme jak o život, prostě fajn páteční večer! Opět vybíráme penízky pro dětičky z Dětského domova v Ledcích. Pokladnička se již pěkně plní!

 

381.       13.06. RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT, Bublavská 308, Praha 5

 

ŽIVÁ HUBA opět v Černém Kohoutovi, ale protože pršelo, tak se negrilovalo a nehrálo ani venku a tak se hrálo uvnitř, kde je to sice také moc hezké, ale není to ono! Zahrádka je prostě zahrádka! Už se těšíme na 28.6.2012 kdy zde společně hrajeme s kapelou STAŘENKY (SCHOVANKY 70.let)!  

 

380.       09.06. RESTAURACE BETTA,  Hrusická 2617/3A, Praha 4         

 

Dlouho jsme se neviděli s Darkem Houškou, famózním to hráčem na dobro! Náš sólák Jirka, tentokrát něco vyřizoval, takže jsme si s Honzou pro změnu moc užívali, „mňoukavé“ zvuky tohoto úžasného nástroje! Naše vystoupení se neslo v country, folkovém duchu a vznikali přitom mnohdy, opravdu nečekaně, zajímavé aranže, právě díky dobru – nástroji, který tak bravurně Darek ovládá! Myslím, že si to užívali i všichni přítomní. Konec hlášení!

 

 ŽIVÁ HUBA S DARKEM HOUŠKOU ŽIVÁ HUBA S DARKEM HOUŠKOU  

 

379.       08.06. SOUKROMÁ AKCE, NAROZENINY KAMARÁD MICHAL

 

Velmi, ale velmi neformální akce, na které jsem malinko, ale opravdu malinko zahrál! Kamarád Michal měl krásné čtyřicátiny a tak se decentně slavilo v Zanzibaru na Kladně! Hodnotím především kladně raut, kde se podával vynikající gulášek, dále řízečky, dortíčky a další delikatesy! Pálava, to jako vždy „jistila“, ale dostalo se i na cca 20-letý rum. Bum! Michale, ještě jednou: VŠE NEJ!

 

378.       02.06. RESTAURACE “OBECŇÁK“, KAČICE

 

Další vystoupení v “Obecňáku“, které bylo asi nejlepší za celou dobu, co zde hrajeme! Bylo plno, lidi se skvěle bavili a celkově se prostě akce vydařila! Navíc jsme už začali vybírat penízky, do zapečetěné pokladničky, pro děti z Dětského domova v Ledcích! A myslím, že v pokladničce bude už přes 1.000,-Kč, což je za jedno vystoupení skvělá bilance! Jsem zvědav, kolik pro děti nakonec celkem vybereme!

 

ŽIVÁ HUBA V OBECŇÁKU - Plno a tančilo se! ŽIVÁ HUBA V OBECŇÁKU - Plno a tančilo se!

ŽIVÁ HUBA V OBECŇÁKU - Vysmátá zpěvačka! ŽIVÁ HUBA V OBECŇÁKU - Host Hanka Frolíková!

ŽIVÁ HUBA V OBECŇÁKU - Bože, tak krásně hrajou.... :-) ATMOSFÉRA V OBECŇÁKU

 

377.       01.06. RESTAURACE “NA SLOVANCE“, Unhošťská 339, KLADNO

 

Vloni, když jsme hráli “Na Slovance“, tak účast nebyla nic moc. Tentokrát se to nedalo srovnat! Lidi na nás přišli a tančili a tančili a tančili! Škoda, že se nám s majitelem nepodařilo domluvit další termín, do konce roku máme totiž obsazené veškeré pátky a soboty!

 

ŽIVÁ HUBA NA SLOVANCE - Tanečky! 

ŽIVÁ HUBA NA SLOVANCE - Eva to rozjela! ŽIVÁ HUBA NA SLOVANCE - Divoška Lenka! ŽIVÁ HUBA NA SLOVANCE - Tanečky!