365.       30.04. RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT, Bublavská 308, Praha 5

 

Úžasné prostředí, úžasná zahrádka, úžasný personál, úžasná atmosféra, úžasní lidé! Letošní „čarodějnice“ se opravdu vydařily! Původně bylo domluveno hraní od 18:00 hod do 23:00 hodin, ale skončili jsme v jednu ráno a na zahrádce bylo stále plno!

 

RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT - ŽIVÁ HUBA

 

Po půlnoci se sem totiž slétaly čarodějnice z celého okolí. Nad Prokopským údolím byl ten večer provoz opravdu intenzivní! Hrálo se nám naprosto úžasně, dokonce jsme měli i hudební hosty ze spřátelené kapely, s poetickým názvem: brnk@frnk, kteří si brnkli 3 písničky a hned poté frnkli zase směrem k báru, na výbornou malinovici – místní to specialitku!

 

RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT - ÚŽASNÁ ZAHRÁDKA  RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT - BYLO PLNO

 

Už se moc těšíme na naše další vystoupení v tomto podniku, který leží sice tak trošku v zapomenutém“ koutě, ale přesto kousek od civilizace! Nakonec hojná účast, atakující určitě hranici 100 lidí, hovoří jasně!  

RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT - CTITELKA JIRKY RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT - LUCKA A MARTIN RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT - BRNK@FRNK RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT - TANEČKY

364.       28.04. SOUKROMÁ AKCE, NAROZENINY, Hradečno

 

Měl jsem to potěšení zahrát kamarádce Lence, k oslavě kulatých narozenin! Na sále místního kulturního stánku, se sešlo mnoho gratulantů. Papalo se prasátko a další drůbež. Tančilo se a bumbalo. Myslím, že se to moc povedlo a Lenka si ty SVOJE narozeniny, moc pěkně oslavila! Lenko, tak ještě jednou, všechno nejlepší!!!

 

OSLAVA NAROZENIN LENKA OSLAVA NAROZENIN LENKA

 

363.       27.04. MALEŠICKÁ TVRZ, U Tvrze 10, Praha 10 – Malešice

 

Tak jsme si po včerejším hraní „spravili chuť“. Hráli jsme na, k prasknutí narvané zahrádce! I uvnitř restaurace bylo plno, protože tam navíc byla svatba! Nevěstě to moc slušelo! Takže odhadem zde bylo určitě přes 100 lidí a byl to opravdu neskutečný mazec! Nádherné počasí, příjemná a rychlá obsluha jako vždy a dámy, které již dávno odhodily nejen kožichy, mnohé i stud a tak se bylo na co dívat! Beautiful summer night!  

 

362.       26.04. RESTAURACE „U KAZDŮ“, Křižíkova 176/27, Praha 8-Karlín

 

Naše první vystoupení v Karlínské restauraci “U Kazdů“, bylo „poznamenáno“ pěkným počasím, a proto jsme hráli pro víceméně prázdný sál, který sousedí s příjemnou zahrádkou, která pro změnu zase praskala ve švech! Nelze se divit, venku bylo okolo 25°C a tak by jen blázen seděl uvnitř! No, ale naše hudební produkce byla slyšet až ven otevřenými dveřmi i okny a když si chtěl někdo přijít zatančit, tak prostě přišel a zatančil si. Všem jsme se moc líbili, moc nás chválila i majitelka, která taktéž tančila. Dokonce i kuchař si od plotny odskočil, na několik tanečků! Prý jsme nejlepší kapela, co tady zatím hrála! Možná trošku nadsazeně hodnotil naše koncertování, zcela zpocený kuchař! Takže, pokud si nás zde opět objednají, bude fajn, když si zahrajeme na velké letní zahrádce a všechno zase klapne, navíc možná ještě lépe, než-li posledně!   

 

361.       21.04. 20:00-24:00   RESTAURACE “U ŽILINŮ“, K Lochkovu 29, Praha 5

 

Úžasná atmosféra pokračovala i ve Slivenci! Tančilo se již od první písničky, což bylo přímo báječné! Opět po delší době, přišli na řadu staropražské písničky, jako třeba Hospůdka, nebo Pepíčku, těš se! Parket byl plný a tanečníci to parádně rozjeli! “ a u malýho vokýnka, sedí pěkná blondýnka, sedí pěkná blondýnka“…

 

360.       21.04. 16:30-18:00   DEN ZEMĚ, FREE STYLE PARK MODŘANY

 

Krásná odpolední akce s ekologickou tématikou. Počasí se opravdu moc vydařilo, jen na chvilku se přehnal jarní deštík, ale tak to asi mělo být! Lidí přišlo požehnaně, určitě několik set. Zvučil to naprosto skvěle Honza a moc jsme si to užívali. Před námi ještě vystoupila dětská skupina Sluníčko & Mráček, pak se hrálo BIO divadlo, no a na závěr ŽIVÁ HUBA, jako „zlatý“ hřeb celého odpoledne! Rychle zabalit a přesun do Slivence, kde hrajeme pro změnu večer!

 

DEN ZEMĚ - ŽIVÁ HUBA DEN ZEMĚ - FREESTYLE PARK a stovky lidiček!

DEN ZEMĚ - vystoupení souboru Sluníčko & Mráček DEN ZEMĚ - vystoupení souboru Sluníčko & Mráček

DEN ZEMĚ - sexy moderátorka Bára! DEN ZEMĚ - vystoupení souboru Sluníčko & Mráček 

 

359.       14.04. RESTAURACE BETTA,  Hrusická 2617/3A, Praha 4

 

Půjdu snad až na kraj Světa, kdyby tam stála restaurace Betta. Tady dobře vaří a pivo je skvěle ošetřené, tady fajn se paří, servírky stále dobře naložené. A protože nevěříme na náhodu, tak ani policie, nemusela zasahovat, hráli jsme totiž na pohodu, nemělo cenu, se jako minule, zvukově „roztahovat“. Opět se nám vystoupení, zde moc vydařilo, že se s „Pjápí“ rozloučíme, by se paní „šéfové“ moc zalíbilo. Takže je to domluvené, že Markétě (než odletí do Velké Británie zaslíbené) zahrajeme! Omlouvám se, po dlouhé době, za poněkud vědomostní a neobratné rýmy, bude to tím, že mám obě, dírky nosní, plné rýmy!

 

HOLKY RÁDILY! KOUKEJ, JAK HOLKY ŘÁDÍ....   

 

358.       13.04. RESTAURACE “U VELASŮ“, Na Zlíchově 226/3, Praha 5

 

Při vysoké frekvenci našeho vystupování se občas stane, že hrajeme v pátek 13-tého! Na tento, pro pověrčivé opravdu strašidelný termín, jsme měli hrát právě v restauraci “U VELASŮ“ na Zlíchově a to dokonce zde poprvé! Cestou nám žádné černé kočky, dopravní policie, natož nějaké jiné temné síly cestu nezkřížili, takže jsme normálně přijeli autem! Zaparkovali, nanosili naše vybavení, sestavili mix a monitory a pak to přišlo! Stáli jsme na standardním místě, kde hrávají kapely a Jirkovi se z jeho komba neustále linuly dosti podivné zvuky, něco jako když se rozjíždí tramvaj, pak jako když jede výtah, nakonec jako když taháte černou kočku za ocas. Jirka poskakoval jako tajtrlík, tu se točil více vlevo, pak zase vpravo, ale nic nepomohlo. Pořád to tak nějak divně hučelo! Pojal jsem dokonce podezření, že vzhledem ke krásnému jarnímu počasí, které právě venku nastalo…, tak prý ne! To Jirka okamžitě vyvrátil a dál se věnoval odstranění tohoto „hučícího“ problému, což se mu stejně do konce našeho vystoupení nepovedlo. Naopak, přidalo se k tomu ještě to, že při našem vystoupení, jako by chvílemi do monitorů, kam šel náš zpěv a má akustická kytara, pouštěli jednou méně, pak v zápětí, více napětí, přepětí a já nevím čeho ještě! Jak nám potvrdil jeden z hostů, tak prý se tady skutečně jedná o nějaké temné síly, minimálně v elektrické instalaci. Pan vrchní, nás zase ubezpečoval, že zde hrají různí muzikanti a my jsme zcela jistě první, kdo si na toto „stěžuje“. Tak opravdu nevím, jestli to bylo tím pátkem 13-tého. Nakonec to „rozseknul“ jeden již notně, společensky unavený host, kterého si dovolím citovat: „kamaráde, můžeš mi prosím vysvětlit, jak se může absolutně střízlivej člověk, takhle strašně vožrat“? Vysvětlit to možná umím, že by to bylo tím pátkem 13-tého? Nebo? 

 

U VELASŮ - Hučelo to všude... U VELASŮ - Hučelo to všude...

 

357.       08.04. RESTAURACE “LUCERN“, Tyršova 84, Dobřichovice

 

Tak jsme si zahráli v „LUCERNĚ“ a refrén písničky Knocking On Heaven's Door si s námi zazpíval Josef KLÍMA. Takže zase bylo príma, dobré klima. Tančilo se a pařilo, Jirka žhavil svého elektrického Fendra do běla, Honza jakbysmet! Já málem „zavařil“ odposlechy Yamaha a bicí automat! Parádní akcička!

 

RESTAURACE LUCERN - KSICHT MARTIN! 

RESTAURACE LUCERN - PEPÍK KLÍMA RESTAURACE LUCERN - TADY TO ŽIJE! 

RESTAURACE LUCERN - TANČILO SE O 106!

 

 

356.       07.04. RESTAURACE FOTBAL CLUB, STOCHOV

 

VELIKONOČNÍ ZÁBAVA ve Stochově, byla prostě famózní! Přijel nám pomoci Honza na basu a opět se přidávala série písniček, takže se končilo hluboko po půlnoci! Dále jen foto z akce!

 

VELIKONOČNÍ ZÁBAVA STOCHOV - tančilo se VELIKONOČNÍ ZÁBAVA STOCHOV - všichni 

VELIKONOČNÍ ZÁBAVA STOCHOV - všichni VELIKONOČNÍ ZÁBAVA STOCHOV - Stewe Wonder? Ne! Huba největší - Martin  

VELIKONOČNÍ ZÁBAVA STOCHOV - Honza VELIKONOČNÍ ZÁBAVA STOCHOV - všichni  

 

 

355.       06.04. RESTAURANT “SKLEPENÍ“, Husická 63, Praha 3 - Žižkov

 

Když se řekne: sklepení, v mnohých to asociuje ponuré, vlhké, temné, podzemní kobky, nebo dokonce vězení. Zato Plzeňský restaurant SKLEPENÍ na Žižkově, to je úplně „jiný kafe“! Příjemné, členité, dispozičně zajímavě řešené, čisté a krásně prosvětlené prostory s milým a sympatickým personálem a perfektně ošetřeným pivem. Vystoupení našeho hudebního dua “Iba dvaja“ si vychutnali především cizinci, kteří do této lokality zavítali a pochutnávali si zde, nejen na již zmíněném pivu, taktéž na gastronomických delikatesách, které se v tomto „sklepení“ podávají! Tak zase někdy ve Sklepení?   

 

354.       05.04. RESTAURACE BETTA,  Hrusická 2617/3A, Praha 4

 

Čtvrteční vystoupení v restauraci BETTA se neslo v narozeninovém duchu. Majitel slavil narozeniny! Fajnovou akci, kde se samozřejmě (nejen) tančilo, nakonec „ukončila“ policie a jak říkal jeden z policistů, cituji: „Kluci, hrajete fakt moc pěkně, ale je to slyšet přes celé sídliště, takže končíme!“. No, a tak jsme ho, chvilku před půlnocí poslechli. Tentokrát není z této akce, natož z policejního zásahu, bohužel ani žádná fotodokumentace! Nevadí, hrajeme tady příští sobotu znova, takže se snad něco vyblejskne…