376.       30.05. RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT, Bublavská 308, Praha 5

 

Opět jsme si zahráli v týdnu a navíc v úžasném prostředí na okraji Prokopského údolí! Byl krásný, vlahý večer a plno! Prostě zase jedna skvělá akce! Co dodat?

 

ČERNÝ KOHOUT - ŽIVÁ HUBA ČERNÝ KOHOUT - Jak jinak, opět se tančilo!

ČERNÝ KOHOUT - Jirka & Hanka ČERNÝ KOHOUT - Hanka ČERNÝ KOHOUT - Jirka ve svém živlu! 

 

375.       26.05. RESTAURACE “NA ČAMRDĚ“, Hřebeč (okr. Kladno)

 

Hraní venku je fajn, navíc v takovém (sice malém), ale šikovném, přírodním amfiteátru v podobě zahrádky v restauraci „NA ČAMRDĚ“! Grilovalo se, tancovalo se, zpívalo se. Majiteli se naše hudební produkce moc líbila, je to také muzikant a tak nás jeho ocenění těší dvojnásob! Lea zase udělala pěkné fotečky, tak se můžete pokochat…koch, koch!

 

ŽIVÁ HUBA na ČAMRDĚ v celé své kráse :-) ŽIVÁ HUBA na ČAMRDĚ v celé své kráse :-)

ŽIVÁ HUBA na ČAMRDĚ, příjemné podium a prostředí! ŽIVÁ HUBA na ČAMRDĚ, zpívalo se a tančilo! 

 

374.       25.05. RESTAURACE FOTBAL CLUB, STOCHOV

 

Opět Stochov. Opět super akce! Prostě klasika, která nikdy nezklame! Bylo plno lidí, plno písniček, plno tanečků a plno energie, která zde pulsovala až skoro do jedné hodiny ranní!

 

ŽIVÁ HUBA na STOCHOVĚ 

ŽIVÁ HUBA na STOCHOVĚ - byl to mazec! ŽIVÁ HUBA na STOCHOVĚ - byl to mazec! 

ŽIVÁ HUBA na STOCHOVĚ - tančilo se

  

 

373.       24.05. RESTAURACE HARMONY, U Michelského lesa 370, Praha 4

 

V restauraci Harmony jsme naposledy hráli, právě na naše 300. výroční vystoupení! Bylo to přesně 22.9.2011 a od té doby jsme odehráli cca 70 dalších! Letí to co? Takže jsme si to náležitě užívali a byl to opět takový příjemný čtvrteční večírek! Majitel se dokonce rozhodl, nedělat již takové dlouhé pauzy a domluvili jsme se, že zde budeme hrát pravidelně jednou měsíčně! Tak se už moc těšíme! Že by to vyšlo náhodou na „čtyřstovku“?

 

 ŽIVÁ HUBA v restauraci HARMONY ŽIVÁ HUBA v restauraci HARMONY  

 

372.       19.05. RANCH U KARLA, Obříství 21

 

Hokej, hokej a zase hokej. V poslední době se naše koncertování tak trošku prolíná se zápasy na mistrovství Světa v ledním hokeji a zrovna dnes hrajeme se Slováky. Tedy my ne, my hrajeme na ranči “U KARLA“. Vzhledem k tomu, že hokej začíná v 17.30 a my hrajeme od 20.00, tak přijíždíme dříve, připravujeme rychle aparaturu na podium a napjati usedáme před velkou LCD obrazovku, kde právě začíná ono zmíněné hokejové utkání! Jak to dopadlo, již všichni víme, takže to taktně přejdeme… Ten večer se nám hrálo, asi o něco lépe než „našim“ hokejistům, lidi nám totiž tleskali podstatně víc a také jsme nehráli ani jedno oslabení. V každém případě jsme druhý den porazili Finy, takže jsme si přivezli bronzovou medaili a Honza teplou deku, kterou vyhrál v tombole. To jde, ne?!

 

RANČ U KARLA RANČ U KARLA

 

371.       18.05. MALEŠICKÁ TVRZ, U Tvrze 10, Praha 10 – Malešice

 

Trošku se nám ochladilo a to mělo pravděpodobně velký vliv na návštěvnost, která byla tentokrát podstatně slabší, než minule. Hrálo se v tomto ročním období, tradičně na zahrádce, pod kaštany a byla trošku zima, no! Příště to bude určitě lepší, vždyť nemusíme mít pořád jenom narváno!

 

 MALEŠICKÁ TVRZ

 

370.       16.05. RESTAURACE “U SVATÉ ANNY“, Radlická 112, Praha 5

 

Poprvé v této moc příjemné restauraci a navíc uprostřed týdne - ve středu! Milé překvapení, v podobě velké návštěvnosti našeho vystoupení! Bylo plno, všichni nás (jak jinak) chválili, že pěkně hrajeme a zpíváme a vůbec! Je pravda, že jsme k velkému zklamání některých nezahráli požadovanou, tisíckrát jinými kapelami omletou, odrhovačku „Šenkýřka“, ale snad jsme to vyvážili, mnoho jinými a laskavějšími písněmi, které jsme ten večer zahráli! Děkujeme za fajn zážitek a těšíme se na, repete!

 

 RESTAURACE U SVATÉ ANNY

RESTAURACE U SVATÉ ANNY - taneční kreace RESTAURACE U SVATÉ ANNY - bylo plno 

RESTAURACE U SVATÉ ANNY - co to tam proboha hraješ Honzíku?  RESTAURACE U SVATÉ ANNY - taneční kreace 

 

369.       12.05. COUNTRY SALOON , KLATOVY - BEŇOVY

 

Klobása pro kapelu, ta zůstává, to je v postatě už legendární klasika! Tentokrát byla opravdu obzvláště vypečená, hořčice a křen k tomu, pivo jako křen, jakbysmet! To co nám udělalo radost jaksi navíc, bylo zcela nové, luxusní podium, které tady pro nás, tedy pro zde vystupující muzikanty postavili! Hrálo se nám na něm parádně, kovbojové opět tančili, radost pohledět. Choreografie byla naprosto přesná a úžasně synchronní. Beňovy opět nezklamaly, škoda jen, že je to taková dálka…už se těšíme na příště!

 

NOVÉ LUXUSNÍ PODIUM PRO ŽIVOU HUBU :-) 

OPĚT SE TANČILO, TO JE UŽ TADY KLASIKA! OPĚT SE TANČILO, TO JE UŽ TADY KLASIKA!

 

368.       11.05. RESTAURACE  “U ŽILINŮ“, K Lochkovu 29, Praha 5-Slivenec

 

Už si po dlouhém čase, musíme udělat opět nějaké fotky, až budeme hrát příště U ŽILINŮ. Nějak jsme to v poslední době zanedbali a určitě to stojí za to, protože se tady prostě na ŽIVOU HUBU chodí! Děkujeme všem za přízeň a bude nám opět potěšením zahrát k tanci i poslechu. Speciální poděkování pak, našemu poslednímu (v podstatě neznámému) sponzorovi, za jeho tučný příspěvek na „nové struny“!  

 

367.       10.05. RESTAURACE BETTA,  Hrusická 2617/3A, Praha 4

 

Opět další vystoupení v pizzerii BETTA. Tentokrát to byl báječný rozlučkový mejdan s Markétou alias „Pjápí“, která odlétá pracovně do Anglie! Byla to fajn akce, tančilo se tradičně na biliardovém stole, navíc se do toho ještě hrál hokej, už ani nevím, kdo vlastně vyhrál…mám v tom hokej! Bye, bye Pjápí!     

 

366.       04.05. “U KRÁLŮ“, Dr. Jánského 595, Černošice - Mokropsy

 

O hojné účasti, atakující jakoukoliv rozumnou hranici, tedy z našeho pohledu alespoň někde okolo 30-40 lidí, by si mohli pro změnu zase v Černošicích, nechat jenom zdát! První květnový pátek jsme hráli „U Králů“ a opravdu to vypadalo tak, jako kdyby si nás sám pán král, pro své pobavení a povyražení objednal. Dvořanům byl pak vstup asi zakázán, protože tomu by odpovídala účast našeho vystoupení. Pravda, naše vystoupení trošku „kolidovalo“ s Mistrovstvím světa v  hokeji, golfovým kláním v Mongolsku, dřevorubeckými soutěžemi v Kanadě, turnajem v šipkách v Horní-Dolní a především novým, zcela premiérově uvedeném, tentokrát téměř Oscarovém díle Ordinace v růžové zahradě. Takže to mělo na návštěvnost tak trošičku vliv. Nebojte „přesilovku“ jsme nehráli, byla to slušná plichta!

 

ŽIVÁ HUBA U KRÁLŮ