332.         28.01. RESTAURACE “U PRAMENE“, Goetheho 25, Praha 6 - Bubeneč

 

Nádherné stylové prostředí „dřevěnice“ restaurace “U Pramene“, nás doslova okouzlilo a pohltilo svojí atmosférou. Do této chvíle jsme vůbec netušili, že je zde takový příjemný podnik, navíc s velmi příjemným personálem. Na naše vystoupení nepřišly zrovna davy, to je pravda, ale ti ostatní, zde přítomní se postaraly o fantastickou atmosféru a fajn večer! Děkujeme!

 

ŽIVÁ HUBA U PRAMENE - Tancovali všichni co přišli! ŽIVÁ HUBA U PRAMENE - Tancovali všichni co přišli!   

 

331.         27.01. RESTAURACE FOTBAL CLUB STOCHOV

 

Není to sice žádná novinka, ale umíme hrát i bez bicích! Atmosféra na našem posledním vystoupení ve Stochově, byla totiž ideální pávě na to, trošku „oprášit“ folkový repertoár a první dvě série hrát v postatě bez doprovodu Ringa! O to „zajímavější“ a hlavně divočejší byl „dojezd“ okolo půlnoci, kdy jsme naopak přitvrdili a fláky jako třeba Born Tu Be Wald, rozdivočil některé přítomné natolik, že jejich taneční kreace na stolech, jeden nevydržel a společně s nimi se sesunul k zemi! Jo, bylo to fakt jízda!  

 

330.         21.01. PENZION & RESTAURANT “U ZLOMENÉ LYŽE“, ŽELEZNÁ RUDA

 

V sobotu chvílemi pršelo, pak zase sněžilo, dost to klouzalo, ale nakonec jsme to nějakých cca 200 km do Železné Rudy, zvládli bez větších problémů. Jen asi posledních 10 metrů ke „Zlomené lyži“, to už byla jen totální ledovka, takže jsme si „najali“ psí spřežení a aparaturu dovezli ten kousek na saních! Ba ne! Dělám si samozřejmě legraci, bylo to jinak. Zrovna „náhodou“ šel kolem Yetti a tak nám s reproduktory a kytarami pomohl! Samozřejmě, že jsme ho přemlouvali, aby zůstal na naše vystoupení, to dá rozum! Sněžnému muži jsme ještě nehráli a navíc by mohl vyhrát CD ŽIVÉ HUBY za nejlepší tanec večera. Bohužel mířil na rande za nějakou (s)něžnou ženou a tak musel naší úžasnou nabídku odmítnout, což se dá v tomto případě pochopit! Ten večer se opět (dokonce i bez „našeho sněžného chlupáče“) fantasticky tančilo a tak se cédéčko, včetně dalších pozornosti od našich sponzorů, nejlepším tanečníkům, až někdy po půlnoci rozdalo! Cesta domů už byla podstatně lepší, protože jelo míň aut, tedy prakticky žádné, tedy až na několik sypačů a jednu policejní hlídku, takže jsem se dostal do postele někdy ve 3 ráno, což považuji celkem za úspěch! Dobrou noc!

 

ŽIVÁ HUBA, V ŽELEZNÉ RUDĚ, U ZLOMENÉ LYŽE, BEZ SNĚŽNÉHO MUŽE! ŽIVÁ HUBA, V ŽELEZNÉ RUDĚ, U ZLOMENÉ LYŽE, BEZ SNĚŽNÉHO MUŽE!

 

329.         20.01. MALEŠICKÁ TVRZ, U Tvrze 10, Praha 10 – Malešice

 

Další povedený a pozitivně laděný pátek v našem oblíbeném podniku - Malešické Tvrzi, kde se vždy tančí a zábava se pěkně rozjede. Prostě bezva večer!  

 

328.         14.01. RESTAURANT A HUDEBNÍ CLUB “BEJZMENT“, Hládkov 6, P-6

 

ŽIVÁ HUBA vystoupila v příjemném klubovém prostředí restaurantu BEJZMENT.  Bylo to v každém případě moc příjemné a pohodové vystoupení, při kterém se sice vůbec netančilo (tedy až na dva exhibující mladíky na stole), ale o to více se poslouchalo. Je zde i možnost odpočinout si na kanapíčku v přilehlém retro obýváčku! Kdykoli si zde rádi opět zahrajeme a i ten retro obývák "prubneme"!

 

ŽIVÁ HUBA V BEJZMENTU 

ŽIVÁ HUBA V BEJZMENTU RETRO OBÝVÁK V BEJZMENTU HONZA OPRAVUJE KABEL V BEJZMENTU

 

327.         13.01. RANCH U KARLA, Obříství 21 DRUHÝ SILVESTR

 

Již tradiční akce „DRUHÝ SILVESTR“ se opět doufám povedla. Je možné, že i přestože jsme mnohým dali druhou šanci, si Silvestr zopáknout, opět si toho moc nepamatují, ale to už je opravdu jen jejich chyba a velké „trouble“, protože další oslava Silvestra je až 31.12.2012!

 

RANCH U KARLA OBŘÍSTVÍ - DRUHÝ SILVESTR 

RANCH U KARLA OBŘÍSTVÍ - DRUHÝ SILVESTR 

RANCH U KARLA OBŘÍSTVÍ - DRUHÝ SILVESTR

 

autor fotek: fotograf Karel Pepperný 

 

326.         07.01. SOUKROMÁ AKCE NAROZENINY KAMARÁD PAVEL, Kačice

 

První letošní „koncertování“ bylo příjemně „zahřívací“. Hrál jsem na krásných, kulatých, zralých čtyřicátých narozeninách souseda, kamaráda Pavla. Tato „zahřívačka“ probíhala především čajem, ovšem tím Tatranským, který měl poctivých 52% volume! No a to se pak teprve hrálo. Jo, hrálo se v Kačici, v hospůdce na hřišti a dokonce náhodou jel kolem Honza, tak se zastavil a pár písní s námi zabasoval. Své „hudební polínko“, si také přiložila Hanka, která jakožto příbuzensky spřízněná to osoba, proměnila se ve zpěvačku! Takže, opravdu zajímavá improvizace a pohodová atmosféra, kterou byla poznamenána první sobota v Novém roce! Pavle, ještě jednou: VŠE NEJLEPŠÍ!

 

PAVEL 40 NAROZENINY - ZPĚVAČKA HANKA PAVEL 40 NAROZENINY - ZPĚVAČKA ADÉLKA

PAVEL 40 NAROZENINY - ŠŤASTNÝ PÁR PAVEL 40 NAROZENINY - SPOLEČNOST