472.       31.12. S I L V E S T R  ČERNÝ KOHOUT, Bublavská 308, Praha 5

 

Chuť glosovat uplynulý rok 2012 a nějak obsáhle hodnotit, co se povedlo a co nikoliv tentokrát moc nemám. Myslím, že rok 2012 byl velmi náročný a už jsme všichni tak nějak unaveni.

 

ŽIVÁ HUBA a Silvestr v restauraci ČERNÝ KOHOUT  Půlnoční přípitek. Dobytek, obyčej, bystrý, bylina, kobyla, býk, Černý Kohout!

 

Takže mi prosím dovolte jen opravdu malou bilanci: 

V roce 2012 bylo úspěšně (v 99,9%) odehráno takřka 150 vystoupení,

a to vč. dvou charitativních letních turné po Severní a Jižní Moravě.

Kapela skvěle šlape a jen občas se objeví minimální náznaky případné ponorkové nemoci. Kluci, děkuji Vám za spolupráci, bylo to náročné - bylo to fajn!  

Samozřejmě se tančilo a tančilo a tančilo. No a to až do 02:00 hod ráno! :-D Samozřejmě se tančilo a tančilo a tančilo. No a to až do 02:00 hod ráno!

Děkujeme samozřejmě i všem našim příznivcům, fanouškům, známým za podporu a především rodinným příslušníkům, u nichž nalézáme oázu klidu, ve které čerpáme síly, do našich dalších vystoupení! Těšíme se na Vás všechny i v roce 2013! 

Tak a teď ty jeden přitroublý zvukaři, koukej mi tam pustit tu písničku, něbo tě nakopnu do koulí...a vy se mi krávy nesmějte! Tak vkusně a navíc s velkou noblesou a grácií doprovázel(a) po celý večer program pan(í) Naděžda. A to jsem raději citoval jen to slušnější :-( Upřímně, nevím čemu se někteří smáli... Byla zde i velmi

471.       28.12. RESTAURACE „NA HŘIŠTI“, KAČICE

 

SkoroSilvestroFskou zábavu jsme hráli v útulné hospůdce  

Dopadlo to na jedničku! Organizátoři skvělé a vyvedené akce! Hanko a Martine děkujeme!  ...a protože bylo tak narváno, nezbyla již na našeho basáka židle... :-) a zdá se, že mu to nikterak nevadilo... :-D Hanka trénuje.... :-)))

Hanka ve svém živlu! Jako host našeho vystoupení, si s námi úžasně  

Naše vystoupení doprovázely divoké taneční kreace!  Náš sólový kytarista Jiři Mládek se tentokrát (ze zdravotních důvodů) nemohl zúčastnit, tak ho zaskočil taktéž skvělý Michal Neubauer! Michale díky za spolupráci, bylo to super!  

 

470.       22.12. VÁNOČNÍ BESÍDKA, RESTAURACE “U CÍSAŘE“, MIROŠOVICE

 

Již po osmé, hraje ŽIVÁ HUBA na Vánočním večírku v Mirošovicích! 

Masíčko!  Ježíško-Mikuláš, který opět rozdal dárky...  Modrá je dobrá! 

V krbu při bližším zkoumání, zahlédnete i ďábla...Schválně, vidíte ho? Napiště kde? :-) 

Nechybí čerti...  Překvapení...  Půlnoční ohňostroj.  

 

469.       21.12. HOSTINEC HLOUPÝ HONZA, Školská 12, Praha 1

 

468.       20.12. RESORT ZELENÉ ÚDOLÍ ÚŽICE  ( jen M+J )

 

467.       14.12. MOTOREST “U VODÁKA“, Výpadová 1037/26, Praha 5 - Radotín

 

466.       08.12. HOTEL SLOVANKA, Karlovarská 78, Stochov - Slovanka

 

ŽIVÁ HUBA to opět pěkně rozjela v restauraci a hotelu Stochov Slovanka! Nemohli u toho samozřejmě chybět Hanka a Martin, plus další známí a kamarádi! Asi nejvíc řádil tentokrát Jirka, který poskakoval s kytarou jako "za mlada" a přitom bravurně "dával" pěkně nabroušená sóla. Záverečné Born To Be Wild, bylo fakt nářez! Sobotní nářez až do jedné hodiny ráno!

 

HOTEL SLOVANKA STOCHOV 

HOTEL SLOVANKA STOCHOV HOTEL SLOVANKA STOCHOV 

HOTEL SLOVANKA STOCHOV

 

465.       07.12. RESTAURACE FOTBAL CLUB, STOCHOV – MIKULÁŠKÁ ZÁBAVA

 

464.       01.12. HOSTINEC “U STOLETÉ LÍPY“, Čs. armády 1012, Hostivice

 

Opět jsme si zahráli v hostinci U STOLETÉ LÍPY. Tančilo se a doslova a do písmene se fakt dost hustě pařilo! A tak jako minule, to byl opět pěknej mazec! Bylo plno, tančilo se a tak jsme ještě přidávali jednu serii. Tanečníci byli tentokrát opravdu neúnavní. Nakonec i ti největší "kaliči", to "dali" až skoro do 1:30 ráno a to už se sotva drželi na nohou. Nakonec vše dopadlo dobře, všichni se skvěle bavili. Byla to prostě fajn akce!

 

U STOLETÉ LÍPY U STOLETÉ LÍPY

U STOLETÉ LÍPY U STOLETÉ LÍPY