29.09. Martin & JOE BERRY BAND, Karlštejnské VINOBRANÍ

 

Opět jsme se téměř po roce sešli na Karlštejnském Vinobraní! Na to, že si v této sestavě pod názvem JOE BERRY BAND zahrajeme dvakrát do roka, nám to neskutečně šlapalo! Lidí se opět sešlo stovky, možná i tisíce a tak jsme do těch davů "tlačili" jednu pecku za druhou od country klasiky v podobě Michala Tučného, až po fláky od Kaťáků! Byla fajn atmosféra, jen to počasí nám nějak letos nebylo nakloněno! Hrálo nám to fajn, ani jsme nemuseli moc mlžit...Jedna z posledních písniček, než zasáhla "vyšší moc" ve formě celkem dost vydatného deště, z něhož se několik (zásadních) kapek podívalo i do útrob moxážního pultu Pepy Beránka! Téměř hodinové sušení pomocí fénu, současně s našimi motlitbami, mix bohužel už nevyslyšel a navždy, nebo alespoň na letošním vinobraní se odmlčel! Na poslední dvě série pak dorazivší kytarový mág a ekvilibrista Pavel Marcel si mohl s námi dát tak akorát panáka. Jak nás, tak i Pavla to moc mrzelo, protože celý rok poctivě cvičil a trénoval sóla do rockových pecek, které bohužel už nezazněly! Tak zase za rok!

 

JBB - Karlštejnské Vinobraní 

JBB - Karlštejnské Vinobraní JBB - Karlštejnské Vinobraní

JBB - Karlštejnské Vinobraní JBB - Karlštejnské Vinobraní

 

442.       28.09. RESTAURACE FOTBAL CLUB, STOCHOV

 

441.       28.09. KONCERT PRO DDL, PŘEDÁNÍ FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ

 

Tak jsme opět v Dětském domově v Ledcích u Kladna a hrajeme dětem při příležitosti předání, již druhého výtěžku z CHARITATIVNÍHO ŽIVOHUBÉHO TURNÉ SEVERNÍ MORAVA 2012.

 

DDL - zahájení charitativního vystoupení DDL - zahájení charitativního vystoupení

 

Ředitel Dětského domova Mgr. Roman Pejša zahajuje naše charitativní vystoupení.

 

DDL - předání pokladničky z výtěžkem DDL - počítání peněz z pokladničky

 

Předáváme pokladničku: "Tak a je to Vaše Romane, resp. dětí, teď už jen spočítat kolik korunek se pro děti vybralo"! Počítání korunek v pokladničce se opět ujala účetní Dětského domova v Ledcích paní Ilona Hrušková společně s ředitelem Mgr. Romanem Pejšou. ŽIVÁ HUBA přihlíží!

 

DDL - předání šeku s uvednou částkou, která se vybrala 

Takže přátelé, kamarádi a příznivci skupiny ŽIVÁ HUBA! Tímto moc děkujeme za Vaši podporu a za Vaše finanční příspěvky do pokladničky pro Dětský domov v Ledcích u Kladna. Při naší druhé sbírce se vybrala myslím opět slušná částka a to: 17.269,-Kč

 DDL - šek DDL - jedna momentka na závěr :-) 

 

440.       27.09. OSLAVA NAROZENIN KAMARÁD VAŠEK K.

 

439.       26.09. RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT, Bublavská 308, Praha 5

 

438.       22.09. COUNTRY SALOON “BAŽINA“ , FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

 

437.       21.09. MALEŠICKÁ TVRZ, U Tvrze 10, Praha 10 – Malešice

 

436.       14.09. HOTEL SLOVANKA, Karlovarská 78, Stochov - Slovanka

 

435.       13.09. RESTAURACE “U BŮČKA“, Mezi Lány 15, Praha 5

 

434.       12.09. RESTAURACE ČERNÝ KOHOUT, Bublavská 308, Praha 5       

 

433.       08.09. RESTAURACE “LUCERN“, Tyršova 84, Dobřichovice

 

Vždyť jsme Vám to říkali: že když nepřijdete do “LUCERNu“, budete litovat, protože přijdete o fantastický hudební zážitek! A taky, že jo! Víte, o co jste přišli? Nejen o kapelu ŽIVÁ HUBA, ale především o dva hosty, kteří se s námi sešli na podiu. Prvním hostem byla křehká květinka s rockovou duší a jiskrou v oku, šarmantní Lucie Tomková, která si s námi z původně dvou zamýšlených písniček, zazpívala v podstatě celou druhou polovinu našeho vystoupení. Tím druhým, byl již tradičně, známý investigativní žurnalista a hlavně pohodovej chlapík s dobrým srdcem, Josef Klíma. Takže opět nejenže proběhla pecka Knocking On Heaven's Door, došlo také i na blues! No prostě fajn večer se skvělou atmosférou! Navíc jsme se s Luckou domluvili na občasné spolupráci, takže se máte (hlavně pánové) na co těšit!

 

ŽIVÁ HUBA & LUCIE TOMKOVÁ ŽIVÁ HUBA & JOSEF KLÍMA & LUCIE TOMKOVÁ         

 

432.       08.09. GULÁŠOVÉ SLAVNOSTI V CERHOVICÍCH

 

Zhruba od 13:30 jsme si, něco přes hodinu zahráli v Cerhovicích na GULÁŠOVÝCH SLAVNOSTECH. Byl zde přistaven návěs kamiónu, jakožto podium pro kapely, takže jsme měli pěkný výhled na cca 300 lidí, kteří se „cpali“ různými druhy gulášů, kterých tady měli opravu požehnaně: zvěřinový, segedínský, krůtí, hovězí, vegetariánský a nemohl samozřejmě chybět klasický buřtguláš! Hrálo se nám fajn, zvuk jsme si udělali sami a až na pár „drobných“ problémů s přívodem elektřiny se myslím tato akce vydařila!

 

 GULÁŠOVÉ SLAVNOSTI CERHOVICE GULÁŠOVÉ SLAVNOSTI CERHOVICE 

 

431.       07.09. MOTOREST “U VODÁKA“, Výpadová 1037/26, Praha 5 - Radotín

 

430.       06.09. FIREMNÍ AKCE OSTRAVA

 

429.       05.09. FIREMNÍ AKCE BRNO

 

428.       04.09. FIREMNÍ AKCE PRAHA

 

Již potřetí jsme hráli na firemní akci společnosti NESS Czech. První den pro asi nejpočetnější část zaměstnanců v Praze, to hrála celá kapela, asi pro cca 300 lidí. Pak pro menší pobočky v Brně a Ostravě, již tradičně, jen já sólo.