2019

ZÁŘÍ

18.09.  STŘEDA        11.00-12.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS BENÁTKY/JIZEROU (sólo Martin)

18.09.  STŘEDA        19.45-21.30    LÁZNĚ MŠENÉ, MŠENÉ LÁZNĚ (sólo Martin)

19.09.  ČTVRTEK     14.30-15.30    DPS MOST, ZAHRADNÍ SLAVNOST (sólo Martin)

19.09.  ČTVRTEK     19.00-24.00    SVATBA PETR D. & LENKA K. FARMA MICHAEL, RABINĚ

19.09.  ČTVRTEK     24.00-02.00    SVATBA PETR D. & LENKA K., AFTERPARTY (DJ Veselá HUBA)

20.09.  PÁTEK           20.00-24.00     “U STOLETÉ LÍPY“, Čs. armády 1012, Hostivice

21.09.  SOBOTA        20.00-23.00    RESTAURACE “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY

22.09.  NEDĚLE        14.00-17.00    ROZLOUČENÍ S LÉTEM, DPS DOBŘICHOVICE, CELÁ KAPELA 

25.09.  STŘEDA        10.00-11.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

27.09.  PÁTEK           20.00-24.00    RESTAURACE “U SVATÉHO VÁCLAVA“, Dřetovice

28.09.  SOBOTA        16.00-20.00    KARLŠTEJNSKÉ VINOBRANÍ, PENZION “U NÁDRAŽÍ“

29.09.  NEDĚLE        16.00-18.00    KARLŠTEJNSKÉ VINOBRANÍ, PENZION “U NÁDRAŽÍ“

ŘÍJEN

05.10.  SOBOTA        18.00-22.00    OSLAVA NAROZENIN, JARPICE

09.10.  STŘEDA        14.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS LOUNY (sólo Martin)

09.10.  STŘEDA        19.45-21.30    LÁZNĚ MŠENÉ, MŠENÉ LÁZNĚ (sólo Martin)

11.10.  PÁTEK           09.30-10.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)

11.10.  PÁTEK           20.00-01.00    RETRO DISCO PÁRTY, STEHELČEVES (DJ Veselá HUBA)

12.10.  SOBOTA        20.00-23.00    RESTAURACE “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY

13.10.  NEDĚLE        14.00-16.00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, CHÝNĚ (Veselá HUBA)

16.10.  STŘEDA        14.30-15.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA PLZEŇ  (sólo Martin)

18.10.  PÁTEK           20.00-23.00    RETRO DISCO “U HOLEČKŮ“, KLADNO (DJ Veselá HUBA)

19.10.  SOBOTA        14:30-16:00    DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, “KULIHRÁŠEK“, KLADNO (Veselá HUBA)        

25.10.  PÁTEK           20.00-23.00       MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

26.10.  SOBOTA        19.00-22.00    RESTAURACE “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10

29.10.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  DPS KYNŠPERK NAD OHŘÍ  (sólo Martin)

29.10.  ÚTERÝ          13.00-14.00       “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA, OSTROV (sólo Martin)

29.10.  ÚTERÝ          15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS VROUTEK (sólo Martin)

30.10.  STŘEDA        10.00-11.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

LISTOPAD

02.11.  SOBOTA        19.00-22.00    RESTAURACE “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10

06.11.  STŘEDA        19.45-21.30    LÁZNĚ MŠENÉ, MŠENÉ LÁZNĚ (sólo Martin)

08.11.  PÁTEK           09.30-10.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)

08.11.  PÁTEK           20.00-23.00    HUDEBNÍ HOSPŮDKA “U HOLEČKŮ“, KLADNO (sólo Martin)

09.11.  SOBOTA        20.00-23.00    RESTAURACE “U CÍSAŘSKÝCH SCHODŮ“, KLECANY

15.11.  PÁTEK           19.00-22.00    KD BÍLÁ HORA, Praha 6 (sólo Martin)

16.11.  SOBOTA        20.00-23.00    RETRO DISCO HUDEBNÍ HOSPŮDKA “U HOLEČKŮ“, KLADNO (DJ Veselá HUBA)

20.11.  STŘEDA        14.30-15.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA PLZEŇ  (sólo Martin)

22.11.  PÁTEK           20.00-23.00       MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

23.11.  SOBOTA        19.00-22.00    RESTAURACE “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10

26.11.  ÚTERÝ          10.00-11.00    HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, DOMOV ROŽĎALOVICE ZÁMEK (sólo Martin)

26.11.  ÚTERÝ          13.00-14.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, DOMOV ROŽĎALOVICE KLÁŠTER (sólo Martin)

27.11.  STŘEDA        10.00-11.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

29.11.  PÁTEK           20.00-24.00     “U STOLETÉ LÍPY“, Čs. armády 1012, Hostivice

30.11.  SOBOTA        rezervace       ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU A MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, STRADONICE (Veselá HUBA)

PROSINEC

01.12.  NEDĚLE        16.00-18.00       MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, STEHELČEVES (Veselá HUBA)

03.12.  ÚTERÝ          09.30-11.30       MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, MŠ SOVIČKA, ČL (Veselá HUBA)

03.12.  ÚTERÝ          17.00-18.30    MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, PIVOVAR CHALUPNÍK, PERŠTEJN (Veselá HUBA)                       

05.12.  ČTVRTEK       17.00-19.00    MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, RESTAURACE “U BŘÍZY“ (Veselá HUBA)

06.12.  PÁTEK           17.00-19.00     MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, HOLEDEČ (Veselá HUBA)

07.12.  SOBOTA        15.00-17.00    MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, OBEC ŠLAPANICE (Veselá HUBA)

08.12.  NEDĚLE        15.00-17.00    MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI, OBEC CHODOUŇ (Veselá HUBA)

10.12.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)

11.12.  STŘEDA        09.30-10.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ SMEČNO (sólo Martin)

13.12.  PÁTEK           20.00-24.00    RESTAURACE “U SVATÉHO VÁCLAVA“, Dřetovice

14.12.  SOBOTA        19.00-22.00    RESTAURACE “NA ŠANCÍCH“, PRAHA 10

17.12.  ÚTERÝ          10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“  DPS KYNŠPERK NAD OHŘÍ  (sólo Martin)

17.12.  ÚTERÝ          13.00-14.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA, OSTROV (sólo Martin)

18.12.  STŘEDA        10.00-11.00     “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)

19.12.  ČTVRTEK     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM, DOMOV ALZHEIMER, ROZTOKY (sólo Martin)

20.12.  PÁTEK           09.30-10.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)

20.12.  PÁTEK           20.00-23.00    MARTIN & JOE BERRY BAND, U NÁDRAŽÍ, KARLŠTEJN

31.12.  ÚTERÝ          rezervace       SILVESTR V KD BÍLÁ HORA, PRAHA 6

2020

LEDEN

12.01.  NEDĚLE        rezervace       DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, ZÁCHLUMÍ (Veselá HUBA)

18.01.  SOBOTA        15.00-16.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, KC DUCHCOV (Veselá HUBA)

19.01.  NEDĚLE        15.00-16.30    PIRÁTSKÝ DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, VLASTISLAV (Veselá HUBA)

25.01.  SOBOTA        16.00-17.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, BŘEZINĚVES (Veselá HUBA)

26.01.  NEDĚLE        rezervace       DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, CHÝNĚ (Veselá HUBA)

ÚNOR

01.02.  SOBOTA        15.00-17.00    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, Janovice nad Úhlavou (Veselá HUBA)

02.02.  NEDĚLE        15.00-16.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, CVIKOV (Veselá HUBA)

06.02.  ČTVRTEK     09.00-10.30     DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, MŠ MIROŠOVICE (Veselá HUBA)

08.02.  SOBOTA        15.00-16.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, KRÁLOVICE (Veselá HUBA)

09.02.  NEDĚLE        15.00-16.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, PŘISTOUPIM (Veselá HUBA)

11.02.  ÚTERÝ          09.00-10.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, MŠ SMRŽOVKA (Veselá HUBA)

14.02.  PÁTEK           20.00-24.00     “U STOLETÉ LÍPY“, Čs. armády 1012, Hostivice

15.02.  SOBOTA        16.00-18.00    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, HOLEDEČ  (Veselá HUBA)

15.02.  SOBOTA        20.00-01.00    KARNEVALOVÁ TANEČNÍ ZÁBAVA, HOLEDEČ

16.02.  NEDĚLE        15.00-16.30     DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, ZLONČICE  (Veselá HUBA)

22.02.  SOBOTA        15.00-16.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, ROTAVA (Veselá HUBA)               

23.02.  NEDĚLE        14.00-16.00    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, DDM LIBERTIN ČL (Veselá HUBA)

29.02.  SOBOTA        15.00-16.40    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, NEBÍLOVY (PLZEŇ) (Veselá HUBA)

BŘEZEN

01.03.  NEDĚLE        14.00-15.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, LODĚNICE (Veselá HUBA)

07.03.  SOBOTA        15.30-17.00    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, PRAHA - ŠTĚRBOHOLY (Veselá HUBA)

07.03.  SOBOTA        20.00-24.00    TANEČNÍ KARNEVALOVÁ ZÁBAVA, PRAHA - ŠTĚRBOHOLY

08.03.  NEDĚLE        15.00-16.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, ZAVIDOV (Veselá HUBA)

15.03.  NEDĚLE        16.00-17.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, KKC RAPOTÍN (Veselá HUBA)

22.03.  NEDĚLE        14.00-15.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, SÁNY (Veselá HUBA)

29.03.  NEDĚLE        rezervace       DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, ČISOVICE (Veselá HUBA)

DUBEN

17.04.  PÁTEK           20.00-24.00     “U STOLETÉ LÍPY“, Čs. armády 1012, Hostivice

25.04.  SOBOTA        rezervace       PĚVECKÁ SOUTĚŽ ŘISUTSKÁ NOTA 2020

30.04.  ČTVRTEK     17.00-20.00    DĚTSKÝ PROGRAM A ZVUČENÍ,  ČARODĚJNICE, SUCHDOL (Veselá HUBA)

30.04.  ČTVRTEK     20.00-22.00    VYSTOUPENÍ KAPELY,  ČARODĚJNICE, SUCHDOL

KVĚTEN

15.05.  PÁTEK           19.00-22.00    RESTAURACE & UBYTOVÁNÍ, DUBEČ, Netlucká 13/6  ŽIVÁ HUBA TRIO

17.05.    NEDĚLE        14.00-16.00    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ DEN, ZOOPARK ZELČÍN (Veselá HUBA)

31.05.  NEDĚLE        15.00-16.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ DEN, ČERNÉ VODĚRADY (Veselá HUBA)

ČERVEN

01.06.  PONDĚLÍ      09.00-10.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ DEN, MŠ SOKOLOV (Veselá HUBA)

01.06.  PONDĚLÍ      rezervace       DĚTSKÝ PRAVĚKÝ DEN, MŠ KOMENSKÉHO, BŘEZOVÁ  U SOKOLOVA (Veselá HUBA)

03.06.  STŘEDA        14.00-15.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ DEN, MŠ A ZŠ CHRAŠTICE (Veselá HUBA)

05.06.  PÁTEK           19.00-22.00    RESTAURACE & UBYTOVÁNÍ, DUBEČ, Netlucká 13/6 ŽIVÁ HUBA TRIO    

06.06.  SOBOTA        11.00-21.00    ZVUČENÍ, MODEROVÁNÍ, DĚTSKÝ PROGRAM, VTELNO (Veselá HUBA)

06.06.  SOBOTA        19.00-21.00    VYSTOUPENÍ KAPELY, VTELNO

11.06.  ČTVRTEK     rezervace       DĚTSKÝ PRAVĚKÝ DEN, MŠ PALEČEK PRAHA (Veselá HUBA)

19.06.  PÁTEK           20.00-24.00     “U STOLETÉ LÍPY“, Čs. armády 1012, Hostivice

26.06.  PÁTEK           19.00-22.00    RESTAURACE & UBYTOVÁNÍ, DUBEČ, Netlucká 13/6  ŽIVÁ HUBA TRIO

27.06.  SOBOTA        11.00-15.00    FOTÍM SVATBU NAŠEHO BUBENÍKA JAKUBA!

27.06.  SOBOTA        15.00-24.00    SVATBA NAŠEHO BUBENÍKA JAKUBA!!!

ČERVENEC

03.07.  PÁTEK           15.00-17.00    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ DEN, BAREŠŮV RANČ, LUŽEC NAD CIDLINOU (Veselá HUBA)

03.07.  PÁTEK           19.00-23.00    BAREŠŮV RANČ, LUŽEC NAD CIDLINOU

18.07.  SOBOTA        rezervace       RESTAURACE LABSKÁ MARÍNA, PODĚBRADY

24.07.  PÁTEK           21.00-01.00    JAWA SRAZ - soukromá akce, ÚŠTĚK

SRPEN

30.08.  NEDĚLE        14.00-17.00    CVIKOHRÁTKY, CVIKOV (Veselá HUBA)