Při našich vystoupeních, používáme kvalitní ozvučení značky Yamaha, mikrofony Shure a Sennheiser a vlastní světelnou techniku.

Mixážní pult Yamaha MG 12/4CX

Pracujeme s profi mixážním pultem, na kterém při našich vystoupeních smícháme naše vokály a nástroje.

 

Aktivní reprobox YAMAHAMixážní pult YAMAHAAktivní reprobox YAMAHA

 

Aktivní reproboxy Yamaha MSR 400

Jsme vybaveni aktivními reproboxy s výkonem 2x400 W, proto nemáme problém s ozvučením větších sálů, venkovních prostor, ale i útulných hospůdek. To vše při zachování čistého a nezkresleného zvuku, pro Váš příjemný poslech.

Aktivní subwoofery Yamaha DXS 12: 

Na větší (venkovní) akce jsme vybaveni aktivními subwoofery ze série DXS o výkonu 2x 950W.  Jsou to velmi výkonné a kompaktní boxy s Class-D zesilovačem, 12" basový Band Pass reproduktor, přináší neuvěřitelnou sílu a jasný, čistý basový zvuk.

Mikrofony Shure SM 58 SE

Náš zpěv snímají, již několik desetiletí používané, legendární a "nezničitelné" mikrofony SHURE. Jejich robustní, odolná konstrukce a jednoznačně skvělý zvuk jej řadí mezi nejpoužívanější profi mikrofony na světě. Nově jsme také vybaveni mikrofony zn. Sennheiser.

 

Mikrofon SHURE Mikrofon SHURE Mikrofon SHURE

Světla a další vybavení

Abychom umocnili i vizuální dojem z našeho vystoupení, používáme LED PAR reflektory, světelné efekty, speciální světelný mixážní pult a když „na to přijde“ zamlžíme Vám i pomocí výrobníku mlhy.

 

LED PAR REFLEKTORSVĚTELNÝ MIXÁŽNÍ PULTLED PAR REFLEKTOR

BLIKÁTOR           MLHÁTOR alias KRAKEN