2022

PROSINEC

10.12.  SOBOTA       16.00-17.45    MIKULÁŠSKÁ PRO DĚTI ŠLAPANICE, ÁĎA+KÁMOŠKA (Veselá HUBA)
11.12.  NEDĚLE        14.00-15.30    POHÁDKOVÝ KARNEVAL, ROUDNICE NAD LABEM (Veselá HUBA)
17.12.  SOBOTA       22.00-24.00    JOE BERRY BAND & MÁRTY, KARLŠTEJN, U JANŮ
19.12.  PONDĚLÍ   13.00-14.00   HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA OSTROV (sólo Martin)
20.12. ÚTERÝ        09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
21.12.  STŘEDA     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)
21.12.  STŘEDA     12.30-13.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, SUTOM 38 (sólo Martin)  
22.12. ČTVRTEK   15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)
31.12.  SOBOTA    20.00-01.00    VYSTOUPENÍ KAPELY SILVESTR, KD BÍLÁ HORA

2023

15.01.  NEDĚLE          15.00-16.30    DĚTSKÝ KARNEVAL, JÍLOVÉ U DĚČÍNA (Veselá HUBA)
05.02.  NEDĚLE        15.00-16.30      POHÁDKOVÝ KARNEVAL, JANOVICE NAD ÚHLAVOU (Veselá HUBA)
12.02. NEDĚLE          15.00-16.30      DĚTSKÝ PIRÁTSKÝ KARNEVAL, ROTAVA (Veselá HUBA)
18.02. SOBOTA         16.00-17.30      DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, ŠTĚRBOHOLY (Veselá HUBA)
18.02.   SOBOTA        20.00-24.00    VYSTOUPENÍ KAPELY, ŠTĚRBOHOLY
19.02. NEDĚLE          14.00-15.30      DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, LODĚNICE (Veselá HUBA)  
04.03. SOBOTA         15.00-16.30      DĚTSKÝ KOSMICKÝ KARNEVAL, ČTVEŘÍN, (Veselá HUBA)
04.03.   SOBOTA       18.00-19.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ ČTVEŘÍN (sólo Martin)  
05.03.   NEDĚLE        14.00-16.00      VELKÝ DĚTSKÝ KARNEVAL DDM LIBERTIN, ČESKÁ LÍPA (Veselá HUBA)
12.03.   NEDĚLE         14.00-15.30      DĚTSKÝ PIRÁTSKÝ KARNEVAL, VYSOKÁ U MĚLNÍKA (Veselá HUBA)
18.03.   SOBOTA         16.00-17.45      DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, JINOČANY (Veselá HUBA)
18.03.   SOBOTA         20.00-24.00      VYSTOUPENÍ KAPELY MAŠKARNÍ PRO DOSPĚLÉ, JINOČANY
26.03.   NEDĚLE         rezervace         DĚTSKÝ KARNEVAL, ZVOLENĚVES (Veselá HUBA)
29.04.   PÁTEK           rezervace       VYSTOUPENÍ KAPELY, ČARODĚJNICE SUCHDOL P-6      
30.04.   SOBOTA       rezervace      VYSTOUPENÍ KAPELY,   ČARODĚJNICE ŠTĚRBOHOLY 

27.05.   SOBOTA         17.00-18.30      DĚTSKÝ INDIÁNSKÝ DEN, KD DVORANA LOKET(Veselá HUBA)
27.05.   SOBOTA         20.00-01.00      RETRO DISKO, KD DVORANA LOKET(DJ)
31.05.   STŘEDA         15.00-16.30      DĚTSKÝ DEN, MŠ KRUPÁ
08.06.   ČTVRTEK      16.00-17.30      DĚTSKÝ INDIÁNSKÝ DEN, MŠ VEČERNÍČEK, PRAHA 5
15.06.   ČTVRTEK      16.00-17.30      DĚTSKÝ DEN MŠ PALEČEK, PRAHA
16.06.   PÁTEK           16.00-19.00      DĚTSKÝ INDIÁNSKÝ? DEN, MŠ A ZŠ CÍTOV           

© Copyright ŽIVÁ HUBA