2022

LEDEN

29.01.  SOBOTA       16.00-17.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ KARNEVAL, RYNHOLEC (Veselá HUBA)
29.01. SOBOTA        19.00-01.00    RETRO DISKO, RYHNOLEC (DJ Veselá HUBA)

ÚNOR

02.02.  STŘEDA      14.00-15.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, DPS JENŠTEJN (sólo Martin) 
02.02.  STŘEDA      20.00-21.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, MŠENÉ LÁZNĚ (sólo Martin)
03.02.  ČTVRTEK    14.00-15.00    HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, DPS KYTÍN (sólo Martin)
05.02.  SOBOTA     15.00-16.30    DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, ROTAVA (Veselá HUBA)      
09.02.  STŘEDA      13.00-14.00   HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA OSTROV (sólo Martin)
13.02.  NEDĚLE       15.00-16.30    DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, CHLUMÍN (Veselá HUBA) 
20.02.  NEDĚLE      rezervace      DĚTSKÝ KARNEVAL CHÝNĚ (Veselá HUBA)
22.02.  ÚTERÝ         09.00-09.45    VESELÁ KYTARA,MŠ Lahošť (Veselá HUBA)
23.02.  STŘEDA      09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
24.02. ČTVRTEK     15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)
25.02.  PÁTEK          rezervace       DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, HASIČI ŘEPORYJE (Veselá HUBA)
26.02.  SOBOTA      rezervace       DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, LIBAVSKÉ ÚDOLÍ (Veselá HUBA)
27.02.  NEDĚLE      15.00-16.30       DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, ZAVIDOV (Veselá HUBA)

BŘEZEN

02.03.  STŘEDA      20.00-21.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, MŠENÉ LÁZNĚ (sólo Martin)
03.03.  ČTVRTEK     09.00-09.45    VESELÁ KYTARA, MŠ SÍBOVA, BÍLINA (sólo Martin)
05.03.  SOBOTA      rezervace      DĚTSKÝ KARNEVAL CÍTOLIBY (Veselá HUBA)
05.03.  SOBOTA      rezervace      VYSTOUPENÍ KAPELY CÍTOLIBY
06.03.  NEDĚLE      14.00-16.00    DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, DDM LIBERTIN, ČL (Veselá HUBA)
12.03.  SOBOTA       rezervace    DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, PABĚNICE (Veselá HUBA)
13.03.  NEDĚLE       rezervace       DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, OBEC VYSOKÁ (MĚLNÍK) (Veselá HUBA)
15.03.  ÚTERÝ         09.00-09.45    VESELÁ KYTARA,MŠ MAGIC HILL, ŘÍČANY (Veselá HUBA)
15.03.  ÚTERÝ          10.00-10.45    VESELÁ KYTARA, MŠ MAGIC HILL, ŘÍČANY (Veselá HUBA)
22.03.  ÚTERÝ          09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
23.03.  STŘEDA       10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)
23.03.  STŘEDA       12.30-13.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, SUTOM 38 (sólo Martin)  
24.03.  ČTVRTEK     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)
24.03. ČTVRTEK     15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)
26.03.  SOBOTA      16.00-17.30    DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, HOLEDEČ (Veselá HUBA)
26.03.  SOBOTA      20.00-24.00    VYSTOUPENÍ KAPELY MAŠKARNÍ PRO DOSPĚLÉ, HOLEDEČ 
27.03.  NEDĚLE      14.00-16.00    DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, ZVOLENĚVES (Veselá HUBA)

DUBEN

03.04.  NEDĚLE     15.00-16.30    DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ KARNEVAL, CVIKOV(Veselá HUBA)
05.04.  ÚTERÝ        09.30-10.30    VESELÁ KYTARA, MŠ KRUPÁ (Veselá HUBA)
06.04.  STŘEDA     09.30-10.30    VESELÁ KYTARA, MASARYKOVA MŠ, ROUDNICE /LABEM (Veselá HUBA)
06.04.  STŘEDA      20.00-21.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, MŠENÉ LÁZNĚ (sólo Martin)
26.04.  ÚTERÝ        13.00-14.00   HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA OSTROV (sólo Martin)
27.04.  STŘEDA      09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
28.04. ČTVRTEK    15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)
29.04.  PÁTEK        17.00-20.00    DĚTSKÝ PROGRAM A ZVUČENÍ,  ČARODĚJNICE, SUCHDOL (Veselá HUBA)
29.04.  PÁTEK        20.00-22.00    VYSTOUPENÍ KAPELY,  ČARODĚJNICE, SUCHDOL
30.04.  SOBOTA        17.00-20.00    DĚTSKÝ PROGRAM A ZVUČENÍ, ČARODĚJNICE ŠTĚRBOHOLY (Veselá HUBA)
30.04.  SOBOTA        19.00-22.00    VYSTOUPENÍ KAPELY,  ČARODĚJNICE, ŠTĚRBOHOLY

KVĚTEN

04.05.  STŘEDA      20.00-21.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, MŠENÉ LÁZNĚ (sólo Martin)
17.05.  ÚTERÝ         14.00-15.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS MEZIBOŘÍ (sólo Martin)   
19.05.  ČTVRTEK    09.30-10.30    HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ JAKO JEŽÍŠKOVO VNOUČE, DPS SKALICE (sólo Martin) 
24.05.  ÚTERÝ        09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin) 
25.05.  STŘEDA      10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)
25.05.  STŘEDA      12.30-13.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, SUTOM 38 (sólo Martin)  
26.05. ČTVRTEK     15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)  

ČERVEN

04.06.  SOBOTA    15.00-16.30   DĚTSKÝ INDIÁNSKÝ DEN, HOBŠOVICE
04.06.  SOBOTA    20.00-23.00     VYSTOUPENÍ KAPELY, HOBŠOVICE
07.06.  ÚTERÝ       16.00-17.30    DĚTSKÝ PRAVĚKÝ DEN, MŠ VEČERNÍČEK, P-5  (Veselá HUBA)
09.06.  ČTVRTEK  rezervace     DĚTSKÝ POHÁDKOVÝ DEN, MŠ LAUDOVA, PRAHA 5  (Veselá HUBA)
16.06.  ČTVRTEK   rezervace    DĚTSKÝ DEN MŠ PALEČEK, PRAHA (Veselá HUBA)
22.06.  STŘEDA      20.00-21.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“, MŠENÉ LÁZNĚ (sólo Martin)
29.06.  STŘEDA    09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
30.06.  ČTVRTEK     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)
30.06. ČTVRTEK   15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)

ČERVENEC

11.07.  PONDĚLÍ    08.00-16.00    PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR HRADEČNO
12.07.  ÚTERÝ        08.00-16.00    PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR HRADEČNO
13.07.  STŘEDA     08.00-16.00    PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR HRADEČNO
14.07.  ČTVRTEK   08.00-16.00    PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR HRADEČNO
15.07.  PÁTEK        08.00-16.00    PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR HRADEČNO
19.07.  ÚTERÝ        09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
19.07.  ÚTERÝ        13.00-14.00   HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA OSTROV (sólo Martin)
20.07.  STŘEDA     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)
20.07.  STŘEDA     12.30-13.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, SUTOM 38 (sólo Martin)  
21.07. ČTVRTEK    15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)
22.07.  PÁTEK        21.00-01.00    VYSTOUPENÍ KAPELY, JAWA SRAZ, ÚŠTĚK
23.07.  SOBOTA    13.00-22.00    DJ NA SVATBU VERONIKA HRUBÁ (DJ Veselá HUBA)

SRPEN

24.08.  STŘEDA     09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
25.08. ČTVRTEK   15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)

ZÁŘÍ

20.09.  ÚTERÝ       13.00-14.00   HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA OSTROV (sólo Martin)
21.09.  STŘEDA     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)
21.09.  STŘEDA     12.30-13.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, SUTOM 38 (sólo Martin)  
24.09.  SOBOTA   16.00-17.30    DĚSTKÝ KARNEVAL, STEHELČEVES (Veselá HUBA)
27.09.  ÚTERÝ       09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
29.09. ČTVRTEK   15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)

ŘÍJEN

26.10.  STŘEDA      09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
27.10. ČTVRTEK     15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)

LISTOPAD

22.11.  ÚTERÝ         09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
24.11.  ČTVRTEK     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS DOBŘICHOVICE (sólo Martin)
24.11. ČTVRTEK    15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)
26.11.  SOBOTA     16.00-17.30    DĚTSKÝ MIKULÁŠ, STEHELČEVES (Veselá HUBA)
27.11.  NEDĚLE      rezervace     DĚTSKÝ MIKULÁŠ + ROZSVÍCENÍ STROMU, HOBŠOVICE (Veselá HUBA)

PROSINEC

19.12.  PONDĚLÍ   13.00-14.00   HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KVĚTINKA OSTROV (sólo Martin)
20.12. ÚTERÝ        09.30-10.30      “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DPS KLADNO (sólo Martin)
21.12.  STŘEDA     10.00-11.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, LOVOSICE (sólo Martin)
21.12.  STŘEDA     12.30-13.30    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ HEZKÉ DOMY, SUTOM 38 (sólo Martin)  
22.12. ČTVRTEK   15.00-16.00    “HUDEBNÍ CESTA ČASEM“ DOMOVINKA, PLZEŇ (sólo Martin)
31.12.  SOBOTA    20.00-01.00    VYSTOUPENÍ KAPELY SILVESTR, KD BÍLÁ HORA

© Copyright ŽIVÁ HUBA